Wpis z mikrobloga

@sodomek: Muszę cię zmartwić ale w Malmo to muzułmanie siedzą w jednej dzielnicy i nawet ich na ulicach zbytnio nie widać. Radzę nie brać zbyt serio wykopowych urojeń o tym że całe Malmo jest pod okupacją islamistów, policja nic nie kontroluje, a na ulicach jest anarchia...
  • Odpowiedz
Podwawelska lub śląska są lepiej widoczne...


@zoombie: Tu objawia się moje nieprzygotowanie. Mam co prawda jeszcze broń miotaną w puszkach, ale wychodzi na to, że trzeba będzie odwiedzić miejscowego szamana.
  • Odpowiedz
o tym że całe Malmo jest pod okupacją islamistów,


@chwed: A, jak nie całe to spoko. Może właśnie tam jade ale pociesza mnie fakt że w innych dzielnicach jest lepiej. Od razu człowiekowi lżej.
  • Odpowiedz
@chwed: Również jestem racjonalistą i zawsze staram się obalać mity głoszone najczęściej przez ludzi, którzy w Szwecji nawet nie byli, ale nie zgodzę się, że w Malmo siedzą w jednej dzielnicy, a tak to jest czysto. Najbardziej ciapate duże skandynawskie miasto, w jakim byłem. Np. dworzec wygląda jak w jakiejś Jemeno-Somalii.
  • Odpowiedz
@chwed @bmbm: To zdjęcie zrobiłem paręnaście minut temu, tylko je przyciąłem żeby nie pokazywać tablic. Tak się stoi we Szwecji, z otwartą plandeką jak w jakimś Bangladeszu. Chłopaczek z tego busa mówi że wczoraj już mu oczko wycieli. Tak ten kraj wygląda
  • Odpowiedz