Wpis z mikrobloga

#ubezpieczenia #pracbaza #pomocy Czy zastałem tu kogoś kto nocami mirkuje, a za dnia specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie? Szukam ubezpieczenia które ma tylko jedno ryzyko - śmierci i nie mogę znaleźć takiej oferty. Wszędzie są jakieś dodatki, choroby, albo rozróżnianie przyczyny śmierci. W dodatku ubezpieczyciele niechętnie udzielają np przez telefon informacji o produktach, tylko każą się umawiać z doradcą, który z pewnością przedstawi na spotkaniu ofertę dopasowaną do moich potrzeb. Czy jakiś ubezpieczyciel ma taki prosty produkt? Płacisz, a jak umierasz to wypłaca, stałą kwotę niezależnie czy to choroba czy wypadek, bez wykluczeń, bez robienia problemów, bez dodatków typu uszczerbek na zdrowiu, za pobyt w szpitalu i t.p. Interesuje mnie tylko odszkodowanie dla rodziny w razie śmierci.
  • 8
Btw, to ze w przypadku śmierci w samochodzie dadzą rodzinie 3krotnosc sumy ubezpieczenia gdzie jest to po prostu bonusem którego nie wybierasz to źle? :)
@skolfild: nie sądzę, żeby to było bonusem, tylko jest to w składce. A więc jak by niezależnie od przyczyny śmierci była taka sama kwota, to byłaby ona wyższa od tej najniższej za "zwykłą" śmierć.
@voyovnick ale patrzysz tylko na składkę. Znajdziesz gola ofertę bez bonusa a ja znajdę Ci tańsza z bonusem i w czym tu będzie problem wtedy? :) sprawdź to generali. I nie baw się w krzaki typu macif itd
nie no, oczywiście, że u różnych ubezpieczycieli może być golas droższy niż u innego z bonusem. Ale gdyby ten co daje bonus chciał zrobić prostą ofertę, to powinna być lepsza od tej z bonusem. Ok, dzięki za pomoc, zadzwonię tam w pierwszej kolejności