Wpis z mikrobloga

@FotDK: Nie opłaca się, w tej samej cenie zrobisz własnymi lepszymi materiałami i swoją ekipą. Ekipy najlepiej z polecenia, możesz też ryzykować z OLX. Czas około 2 miesięcy oczekiwania na termin.
Te ekipy są często brane przez osoby, które nie mają czasu lub kupują mieszkanie na wynajem.
@Omega: no własnie teoretycznie uznajmy, że nie mam czasu i dlatego pytam

a poleciłbyś jakąś kompleksową ekipę, by do każdej rzeczy nie wołać nowych ludzi, bo jeden robi tylko podłogi a drugi płytkl?
@FotDK: to ja tego nie wiedziałam, ale wiem tylko, że materiały mają naprawdę dobre w pakiecie standard plus. Deski albo panele A5. Wystarczający wybór. Dobre, solidne drzwi, armatura itp. Podobno jeśli chodzi o gwarancję to też super szybko działają u bez większych problemów wszystko naprawiają.
tylko podłogi a drugi płytkl


@FotDK: i niech tak robią, nawet jak ktoś jest super polecany do ścian, to potrafi po całości #!$%@?ć głupie ale dobre panele, a z płytkami poradzi sobie na 4-


zresztą, nawet przy kompleksowej ekipie znajdzie się coś czego nie zrobią, to gazu, to internetu, to zabraknie jakiegoś specjalistycznego narzędzia hydraulicznego, albo uprawnień/doświadczenia do zabezpieczeń elektrycznych, albo uuu drewno to już stolarz zrobi

nie ma chyba drogi
Gdyby ktoś jeszcze szukając informacji natknął się na ten wątek to stanowczo odradzam, nie polecam i lepiej poczekać dłużej i ogarnąć ekipę z polecenia. Ja żałuję, drugi raz bym nie wzięła mieszkania z wykończeniem. Łazienka to dramat, wszystko jest źle :( na wizualizacji było pięknie, pani z działu wykończeń mówiła, że wszystko będzie super. Jak wyszło? Płytki są krzywo ułożone, zupełnie inaczej niż na wizualizacji, fugi są krzywe i to na długości