Wpis z mikrobloga

Jakiego usługodawcę internetowego polecacie w Warszawie? Mam UPC, ale lecą w kulki, bo przedstawiają mi tę samą ofertę co ponad 2 lata temu, a nowi klienci mają 20zł taniej. Krótko mówiąc, płacę 89 zł za 250 Mbps, a nowi klienci płacą 69zł. Zastanawiałem się nad światłowodem od Orange, ale krążą opinie o problemach z pingiem w grach. Nie gram dużo, ale wysoki ping to zawsze kiepska sprawa, nie tylko w grach.

#internet #isp #orange #upc #warszawa
  • 18
@GwnBrz: z racji tego, że usługi u nich kupują zazwyczaj ludzie, którzy nie mają porządnej alternatywy, to orange ma wszystko w dupie, instalacje i utrzymanie sieci (usuwanie usterek itd) zlecają podwykonawcom, którzy zlecają to kolejnym podwykonawcom, którzy zlecają to januszom na umowie o dzieło. a niech się coś w fakturach nie będzie zgadzało (co na pewno nastąpi) to będziesz 3 miesiące się z nimi szarpać z reklamacjami. może i mają teraz
@Mithrindil: ? Jak to ? a który to pakiecik TV ? zwykły HD czy rozszerzony ? Ja mam 84,90 pln za 50 MB , złoty HD + telefon stacjonarny 50 minut free. ( Telefon raz użyłem przez dwa lata dzwoniąc do Vectry i naliczyli mi opłatę ... ) Twierdza , że taniej się nie da, a umowa wygasła.
@GwnBrz: Po pierwsze - przedłużenia i nowych warunków nie negocjuje się bez złożonego wypowiedzenia. Po drugie - ogarnij sobie forum mediaswiat, czy jakos tak - tam wiedza nawet, jakie skarpetki zalozyl dzis prezes UPC :) (a tak na serio maja niezla wiedze o ofertach, ktore mozna wytargowac). Nie znajdziesz nic lepszego niz UPC, bo UPC jest drogie, ale dobre.
@GwnBrz: ja mam światłowód od Orange i nie zauważyłem problemu z graniem online, a tłukę po sieci prawie codziennie zarówno na PC (HotS, Battlefield, Assetto Corsa, a wcześniej dziesiatki innych gier) jak i na PS4 (FIFA). Wcześniej miałem internet z Multimedii, który też działał spoko ale jednak do światłowodu nie ma startu.
@s_t_u_l_e_j: @kicjow: @emka_: @Mithrindil: Dzięki za rady. Ostatecznie wypowiedziałem im umowę i zaoferowali mi internet 250 za 59 zł na co chętnie się zgodziłem :-).
@SebaOnePL: widać coś naprawili, bo jest mnóstwo informacji w necie na temat problemów z Orange i nie chodziło o światłowód tylko o ich połączenia z innymi krajami.