Wpis z mikrobloga

@pabel: właśnie kawałek jest tak skonstruowany, że łatwo wpada w ucho, zrobiony dla mas, szacun dla tych, którzy go zrobili (a pewnie sporo osób nad nim siedziało) + za marketing.
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: to proste - jak wszystko co popularne jednoczy ludzi, można pośpiewać na imprezach bo każdy zna tekst itp. ale przecież wykopki nienawidzą ludzi i "normictwa" czyli imprez, zatem muszą hejtować popularne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ewentualnie mama im mówiła że są wyjątkowym płatkiem śniegu lepszym od wszystkich
  • Odpowiedz
@Tonyk: Pierwszy raz o tej piosence słyszę. Posłuchałem. Brzmi jak każda inna współczesna latynoska pop muzyka. Nie słucham takiej muzyki, ani nie słucham stacji na których kiedykolwiek by takie coś puszczano.
  • Odpowiedz
@Tonyk: Słyszałam ten kawałek z tytułu i to w większość na wykopie ktoś o nim pisał. Jak włączyłam go i stwierdziłam, że nigdy go nie słyszałam to znaczy że jestem normalna i mam normalne otoczenie czy co?
  • Odpowiedz
@Tonyk: piosenka jest jaka jest, nie mnie oceniać. Podoba się całemu światu, chwytliwa melodia, dwa i pół miliarda wyświetleń na samym YouTube, pomijając spotify, tidala, Apple music, Google music... Wykop osadził. C--j d--a, kamieni kupa, ja to wolę Grażyna ambitną muzykę, a nie takie bele co. Ja p------e ludzie zmieńcie swoje życie na ciekawsze, żebyście nie musieli w necie wylewać żali... Na piosenkę.
  • Odpowiedz