Wpis z mikrobloga

@sirpingus: @Tonyk: no i po #!$%@? hejtować to tylko piosenka która w wielu miejscach na świecie przynosi radość słuchającym ja #!$%@? XDD smutne życia musicie miejść że dajecie #!$%@? o to co w tej chwili jest popularne. Kontrarianie XDD może was to zadziwi ale nie jesteście lepsi bo słuchacie kuc muzyki.
  • Odpowiedz
@hirud: Nie w pracy. W ogóle radio tylko służy temu żeby orientacyjnie wiedzieć kiedy mijają pełne godziny i wiedzieć kiedy można zrobić przerwę na szluga(jak ktoś pali).
  • Odpowiedz
@Tonyk: takie piosenki to jakaś wyższa psychologia. Idąc z rana do roboty przejechał samochód z despacipo i przez resztę dnia nie mogłem się tego pozbyć z głowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tonyk: Przesłuchałem kilka razy i nie łapię jej fenomenu. Brzmi jak zwykła piosenka latynoska, ale nie ma ani chwytliwej melodii, ani oni nie mają jakichś ciekawych głosów a instrumentarium jest typowe. Cholera wie co ludzie w niej słyszą.
  • Odpowiedz
@Tonyk: kilka dni temu trafiłem na memy z tym, więc wiedziałem że jakieś gówno. Dzisiaj rano dowiedziałem się, że piosenka. Nadal nie znam jej brzmienia i poczekam, pewnie na wakacjach nie uniknę.
  • Odpowiedz