Wpis z mikrobloga

O jak żenadłem... Niedawno byłem na weselu, na którym Pan młody, chwilę przed oczepinami ogłosił swoją niespodziankę - kupił w tajemnicy przed narzeczoną bilety na Majorkę na podróż poślubną. Nikt o tym nie wiedział oprócz świadków i rodziców. Młoda aż się popłakała że szczęścia.

Tymczasem, teściowa młodego gdy się o tym dowiedziała, postanowiła zrobić młodym drugą "niespodziankę" i co zrobiła?



#zwiazki #niewiemjaktootagowac #tesciowa #j--------e
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yurubus: poznałem rodziców młodej, mili, wyluzowani ludzie, śmieszki takie. A matka o------a coś takiego... Aż nie wiem co myśleć, ale zenadometr to mi w------i poza skalę...
  • Odpowiedz
@mannoroth: no, przecież przysługę im robi, bo mogą w podróż poślubną z najcudowniejszą osoba na świecie teraz pojechać. Poza tym kto im by tam doradzał w tej "zagranicy" jakby sami pojechali? /s
Trochę śmiech przez łzy, bo moja teściówka ma takie samo mniemanie o sobie a podróż poślubna jeszcze przed nami także ten ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mannoroth: Żarty o teściowych nie wzięły się z niczego. Po prostu są na faktach autentycznych i trzeba mieć tego świadomość. Wydaje mi się, że już coraz więcej ludzi to rozumie.
  • Odpowiedz