Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki
Czy przerwa na wniosek różowej w kilkuletnim związku, szczęśliwym - tak przynajmniej myślałem, jest wstępem do rozstania, czy może czasami pomaga?

Bolec wykluczony.
Mam ciężki charakter.
Nigdy nie skrzywdziłem.

Zapraszam do dyskusji.
Własne doświadczenia mile widziane.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 0
CCzy przerwa na wniosek różowej w kilkuletnim związku, szczęśliwym - tak przynajmniej myślałem, jest wstępem do rozstania

tak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: człowieku? BOLEC WYKLUCZONY? JA bym sobie dał rękę #!$%@?ć na pytanie czy zdradza, minutę przed zanim się dowiedziałem.
Zawsze istnieje pewne niezerowe prawdopodobieństwo, że jednak ma bolca. Moja miała 2 bolce przez internet. #!$%@? jej się chce. Czy masz ciężki charakter, czy lekki, czy jesteś opiekuńczy czy nie... zawsze jej coś #!$%@? nie będzie pasować.
Wiesz co mi suka powiedziała po 7 latach bycia razem? Że czuła się jak 60
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przerwa może być szansą na nabranie dystansu i zajęcie się samym sobą. Czasami związek nas tak pochłania że się w nim zatracamy. Przerwa pozwala odnaleźć siebie na nowo. Nie musi być niczym złym. Natomiast oczywiście musi być to przerwa z zachowaniem wierności. Testowanie czy z innym będzie mi lepiej to dziecinada i zdrada a nie przerwa. Także dowiedz się w jakim celu ta przerwa! Może potrzebuje trochę oddechu żeby skupić
  • Odpowiedz
DobraPantera: Ja jestem w związku prawie 4 lata i też chciałabym zrobić przerwę od niebieskiego, żeby zobaczyć, czy będzie mi go brakować i czy będę tęsknić, bo mam czasem mętlik w głowie, czy to ten. Ale dla mojego niebieskiego taka sytuacja jest właśnie jednoznaczna z zerwaniem, więc nici z przemyśleń ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • Odpowiedz
Ja jestem w związku prawie 4 lata i też chciałabym zrobić przerwę od niebieskiego, żeby zobaczyć, czy będzie mi go brakować i czy będę tęsknić, bo mam czasem mętlik w głowie, czy to ten. Ale dla mojego niebieskiego taka sytuacja jest właśnie jednoznaczna z zerwaniem, więc nici z przemyśleń ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Bo to jest głupie, wiesz co właśnie napisałaś? "Jest mi z nim #!$%@?
  • Odpowiedz
Nauczcie sie ze ludzie nie odchodzą z kilkuletnich zwiazkow w próżnie


@elokompaniero: Słabi ludzie, ja odszedłem, znam też kilka osób obojga płci (chociaż większość to faceci) którzy także rozstali się i byli sami, a nie przechodzili w nowe związki z myśl "małpa nie puści jednej gałęzi póki nie złapie drugiej.
  • Odpowiedz
OP: Dziękuję za wasze wpisy, szczególnie za te pozbawione dorobionej teori oraz te, ktore wynikają z własnych przeżyć. Świat nie jest czarnobiały.

Wiem, że nic na siłę. Będziemy rozmawiać, jeśli zdrada nie weszła w grę i jeśli ona widzi wspólną przyszłość, nawet pod znakiem zapytania. To będę walczył o kobietę, którą kocham.

Dzisiaj babcia mi opowiedziała, że kilka razy w życiu chciała odejść od dziadka, po ślubie również. Chodziło o jego
  • Odpowiedz
chce przerwy żeby się wybolcować z kimś innym bez wyrzutów sumienia. Kopnij ją w dupe


@kingkris: Zawsze dziwilo mnie takie cos w zachowaniu rozowych. Nie zrobilam nic zlego, bo sie poklocilismy I rzucilam go na 2 dni

Albo w sytuacji, gdy spotykasz sie z laska, ktora niedawno sie rozstala z kims. Dogadujecie sie, zaprasza Cie do siebie itd, ale jeszcze lubi sie ruchnac z ex I przeciez to w porzadku, bo
  • Odpowiedz