Wpis z mikrobloga

Siemano Janusze Blendera.
Nie wiem czy wiecie, ale w Blenderze jest funkcja Make screencast, która umożliwia nagranie klipu z polem pracy (z różnymi parametrami szybkości odtwarzania). Sam byłem ciekaw jak to działa i specjalnie na tę okazję wymalowałem PASIKONIKA z innego wymiaru (pasikonik z yuggoth) :)
Jak nie wiecie jak zagospodarować 5 minut życia, to zapraszam do telewizorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grafika #grafika3d #blender #januszeblendera #wykopowasekcjablendera #glosywmojejglowie trochę #cthulhu
funeralmoon - Siemano Janusze Blendera.
Nie wiem czy wiecie, ale w Blenderze jest fu...
  • 28
  • Odpowiedz
@funeralmoon: Ale zajebiste. Jak się nauczyłeś rzeźbić? Bo ja tylko modelowanie twardych powierzchni potrafię.

Edytuje: Właśnie przejrzałem Twój kanał i na prawdę jesteś świetny w tym co robisz. Ile zajmujesz się grafiką?
  • Odpowiedz
@GracekPL: Nie przesadzajmy z tą świetnością, to tylko zabawa z narzędziem ;)
Rzeźbienie w Blenderze nie jest jakoś specjalnie trudne, to jak rysowanie tylko w 3d (a chore rzeczy wychodzą mi najlepiej). A program akurat nam bo go często używam.
  • Odpowiedz
@yazhubal: Chyba około dwóch godzin, w nocy robiłem to szybko zleciało :) Jeszcze by trzeba oteksturować, ale to innym razem.
@sorasill: No elo, Kłaniam się nisko pod same... (siedzisko, lotnisko, wykopalisko?) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz