Wpis z mikrobloga

Mało właziłem na mirko, a niektórzy dostali info o pracy bez linka do poprzedniego posta, także:

Praca w ciastkach

Lokalizacja: wieś Carlton pod nieco większą wsią Barnsley, jak idziesz do/z pracy to obok napierają lisy i zające
Płaca: podstawa £7.50 dzienna/~£8.25 after/£9.00 nocna/£9.38 over, zależnie od stażu oraz szkolenia od afair £8.46 do £14.54
Kiedy: można już teraz, ale dopiero od końca lipca będzie naprawdę dużo pracy
Co znaczy dużo pracy: 5 dni w tygodniu + możliwy over, obecnie to 3-5 + over możliwy, acz wydatnie nieprawdopodobny
Kiedy dużo pracy się skończy: w grudniu, sądzę że rekrutować będziemy do końca października
Na czym polega praca: na sortowaniu, pakowaniu i naprawianiu ciastek, lepiej płatne stanowiska to np. obsługa maszyn tego typu
Czy trzeba znać angielski: trzeba
Czemu przez telefon rozmawiasz po angielsku: bo jak koleżanka z biura słyszy polski to krzyczy że jestem fokin papist (,)
Co jeszcze trzeba: brytyjski nr mobile, email, adres, dowód/paszport, zachowany rygor higieny osobistej
Co zrobić oprócz tego: odezwać się do mnie po przybyciu na miejsce
Czy załatwiasz pokoje: niezbyt, o to pytajcie proszę renomowanego grzybiarza @sorek
Ale faza nie ogarniam pomusz w uk: euro spoko, ale w sprawach poza pracą odpowiadam z lagami
Jaka jest ogólnie praca w ciastkach: wg obiegowej i niekoniecznie słusznej opinii znacznie lepsza od magazynów

Jakby co to będę zaglądał pod ten wątek, ale na pw proszę pisać tylko będąc już na miejscu. Z fartem mireczki

#uk #barnsley #emigracja #pracbaza
  • 17
@Tannhauser:
Płatne co tydzień/dwa tygodnie?
Trzeba siedzieć do grudnia, czy miesięczny/dwumiesięczny wypad też jest spoko?
Ile średnio za wynajem pokoju 2osobowego w okolicy?
@ronnie_darco: @Xawik: @walezbani: @papapapuga:

a trzeba miec swoje ochronne shoes


Protection clothes, mate. I zapewniamy je na czas pracy.

proof of zamieszkania


Skadze znowu.

cały polinglish z tekstu agarniam ale tego jednak nie... 'papist'?


Poniewaz czesc tego ponglisha to normalny angielski, ale mireczki raczej nie ogarniaja (co i widac przy rekrutacji niestety)

Płatne co tydzień/dwa tygodnie?


Jesli agencja, to prawie zawsze co tydzien.

Trzeba siedzieć do grudnia, czy
@dnasstorm:

To jest Twoja fabryka czy pracujesz tam jako manager czy co?


(,)


Poza tym trzeba umieć obsługiwać maszyny ale trening jest?


Nie ma wymagan z gory, choc oczywiscie bardzo mile widziane. A jesli trzeba, to menago z produkcji zapewniaja trening.
@Tannhauser: A jak Cie wzieli do HR? Pracowales najpierw na produkcji czy po prostu z ogloszenia? > zależnie od stażu oraz szkolenia od afair £8.46 do £14.54
A te £14.58 to dla kogo? Trzeba pewnie wszystkie maszyny umiec obslugiwac i miec jakis wiekszy staz?
@dnasstorm: owszem po kilku miesiacach na produkcji zapytali, czy jestem zainteresowany, a ja im na to, ze jestem zainteresowany

te £14 z hakiem to grade 3 zdaje sie, nie o wszechstronnosc tu chodzi, lecz o kwalifikacje w danej dziedzinie, glownie obsluga maszyn