Wpis z mikrobloga

Streszczenie 10.07
Na początku zapraszam na nową kompilację - wizyt policji - https://www.youtube.com/watch?v=VpP069mp2KU
- Zaczęło się o 18
- Daniel opowiedział, że był w schronisku, zawiózł karmę i pokazał paragon za karmę
- Daniel powiedział, że wyłącza lootsy, bo nie chcą wypłacić mu 700$
- Daniel odpakowuje paczkę - nowy alkomat
- Daniel i Gocha dmuchają w alkomat - Gocha nie umie więc nie ma wyniku
- Gocha podejmuje się ponownej próby dmuchnięcia i się udaje - ma prawie 3 promile
- Daniel Małysz i Seba mówią o dissie Łobody na nich

- Okazuje się, że przygotowali odpowiedź - rapuje Małysz w imieniu Seby
- Daniel pyta Małysza co u niego w pracy
- Małysz próbuje się wymigać, ale Seba wydaje, że go #!$%@?
- Małysz otwiera browara i oblewa nim Daniela - tyle wystarczyło, żeby do #!$%@?ć
- W międzyczasie miała miejsce też śmieszna akcja - Małysz stwierdził, że alkomat wygrywa ADOR alkoholu. Ludzie na czacie zaczęli pisać "ador" "pozdro od ador" itp. Daniel na to "ooo mamy rajd od Adora - dziękuję" xD
- Daniel, Seba i Małysz chcą we trójkę wyzerować browary
- Pierwszy zeruje Małysz - reszcie się nie udaje
- Jacek wyciąga z szafki swojego gnata
- Daniel mówi, ze to atrapa, Małysz podnieca się i pyta czy to na naboje czy na co, czym znowu #!$%@? Daniela
- Daniel wychodzi z mieszkania
- Wraca z prezentem - skrzynką piwa
- Przy okazji okazuje się, że Małyszowi włamali się na konto

- Daniel i Seba odpakowują tablicę do wywoływania duchów
- Wywoływanie duchów jest zaplanowane na piątek na 23:00
- Daniel stwierdza, ze boi się wywoływania i chce zadzwonić do jakiegoś egzorcysty
- W końcu po kilku nieudanych próbach rozmawia ze znawcą w dziedzinie wywoływania duchów
- Od niego dowiadują się że nie powinni tego robić, dostają też kontakt do księdza - egzorcysty
- Małysz dmucha w alkomat - wychodzi wynik z "66"
- Spada klamka
- Rozmawiają z księdzem - ten również odradza im wywoływanie duchów, mówi że to niebezpieczne i jest to grzech ciężki przeciwko Bogu. Rozmawiają prawie 10 minut.
- Barka
- Daniel dostaje od księdza Leona, z którym rozmawiali smsa
- Sonia boi się Daniela, Seby i Małysza - przypuszczają, że widzi duchy
- Do Seby dzwoni numer telefonu z "66" na końcu
- Suby dochodzą do 145.666 i co chwila rosną i spadają i zatrzymują się w momencie z 666 na końcu
- Przy każdej pojawiającej się liczbie 666 wszyscy coraz bardziej się boją
- Na kamerze siada mucha i Daniel prawie dostaje zawału myśląc, że to szatan
- Daniel rajduje Blowka, a ten wbija 3.000.000 subów
- Koniec streama

⚡Dziękuję Mirki za pomarańczowego VIPa i suby :)⚡

Jeśli uważacie, że odwalam dobrą robotę ze streszczeniami dajcie suba i łapki w górę pod filmikami na YT - pomożecie mi wypozycjonować filmy na YT. Z góry serdeczne senkju riczard

#danielmagical #danielmagicalstreszczenia #kulpiotrstreszczenia #loboda #lysystream #youtube #polskiyoutube
  • 14
  • Odpowiedz
@xthelay: Nikt Ci nie każe suba dawać. Wgrywam dla was nagrania wszystkiego, zbieram to wszystko w jednym miejscu bezinteresownie - nikt mi za to nie płaci, więc dlaczego mam nie zachęcić do wynagrodzenia mnie poprzez jedno kliknięcie?
  • Odpowiedz