Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że dziś startuje nasza giełda kryptowalut! Będziecie mogli handlować aż dziewięcioma kryptowalutami na rynkach BTC, PLN, EUR i USD.
W skrócie mówiąc, oferujemy Wam bardzo niskie prowizje, błyskawiczne depozyty, ultraszybkie wypłaty, oraz wiele innych rzeczy, których nie znajdziecie na innych giełdach.

Spółka, która jest właścicielem giełdy https://beatcoin.pl zarejestrowana jest w Polsce, a więc nie musicie obawiać się że pieniądze które nam powierzycie trafią w niepowołane ręce.

Oferujemy rozbudowane API publiczne i prywatne, a już za kilka dni rusza program partnerski, który zagwarantuje wam zysk aż 25% z prowizji które pobieramy od waszego partnera.

Co nas wyróżnia?
Przede wszystkim mnogość walut! Oferujemy Wam rynki takich perełek jak Ethereum, Ethereum Classic, Monero, Dogecoin, Dash, Litecoin, Bytecoin i wreszcie zCash!
Dużą wagę przyłożyliśmy do wpłat w PLN i umożliwiamy je aż czterema kanałami. (Jeśli któryś z nich będzie czasowo niedostępny można skorzystać z innego - o ironio dziś nie działa Homepay ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Wchodźcie, rejestrujcie się i zapełniajcie Orderbooka!

Tylko dzisiaj infolinia czynna jest do 4 rano, więc do usłyszenia!

#bitcoin #ethereum #btc #dash #dogecoin #doge #kryptowaluty #monero #eth #ethereumclassic #etc
  • 57
  • Odpowiedz
@BeatcoinPL: chciałem założyć konto ale wymogi hasła są tak dzikie że nawet nie chce mi się zapamiętywać/zapisywać go przy takiej ilości giełd kryptowalut. Nie mniej poobserwuje jak wam idzie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@BeatcoinPL Przypisany mi adres portfela do przesyłu walut jest mój na stałe? Mam na myśli, czy mogę sobie na niego ustawić regularne wpływy i co jakiś czas wypłacać PLN/USD?
  • Odpowiedz
@Dpdp: Co do krypto - masz na stałe, ustawiaj i przelewaj jak najwięcej ;)

Co do konta bankowego, narazie jest identyfikowane po tytule przelewu, ale dzisiaj uruchomili nam multiaccount w banku, więc każdy user będzie miał swój numer bankowy.
  • Odpowiedz