Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że dziś startuje nasza giełda kryptowalut! Będziecie mogli handlować aż dziewięcioma kryptowalutami na rynkach BTC, PLN, EUR i USD.
W skrócie mówiąc, oferujemy Wam bardzo niskie prowizje, błyskawiczne depozyty, ultraszybkie wypłaty, oraz wiele innych rzeczy, których nie znajdziecie na innych giełdach.

Spółka, która jest właścicielem giełdy https://beatcoin.pl zarejestrowana jest w Polsce, a więc nie musicie obawiać się że pieniądze które nam powierzycie trafią w niepowołane ręce.

Oferujemy rozbudowane API publiczne i prywatne, a już za kilka dni rusza program partnerski, który zagwarantuje wam zysk aż 25% z prowizji które pobieramy od waszego partnera.

Co nas wyróżnia?
Przede wszystkim mnogość walut! Oferujemy Wam rynki takich perełek jak Ethereum, Ethereum Classic, Monero, Dogecoin, Dash, Litecoin, Bytecoin i wreszcie zCash!
Dużą wagę przyłożyliśmy do wpłat w PLN i umożliwiamy je aż czterema kanałami. (Jeśli któryś z nich będzie czasowo niedostępny można skorzystać z innego - o ironio dziś nie działa Homepay ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Wchodźcie, rejestrujcie się i zapełniajcie Orderbooka!

Tylko dzisiaj infolinia czynna jest do 4 rano, więc do usłyszenia!

#bitcoin #ethereum #btc #dash #dogecoin #doge #kryptowaluty #monero #eth #ethereumclassic #etc
  • 57
  • Odpowiedz
@BeatcoinPL:
1. macie źle skonfigurowany serwer: Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at beatcoin.pl Port 80 = sygnatura powinna być ukryta
2. na głównej stronie błąd ortograficzny w banerze "Infolnia"
3. email do kontaktu: kontakt@beatcoin.p
4. zróbcie demo, żeby każdy mógł zobaczyć co oferujecie bez zakładania konta
5. usuńcie babole z kodu, macie dużo // funkcja, która nie działała;
  • Odpowiedz
@Loginsrogim: 15 tyś [edit: EURO i równowartość zgodnie z kursem NBP]
(wpłat + wypłat, obracać możesz ile tylko chcesz) zgodnie z prawem Polskim.. Wiemy dokładnie że jest to bardzo słaba opcja, żeby wysyłać zdjęcia dowodu obcym ludziom, ale znaleźliśmy odpowiedni, nieinwazyjny sposób na to. Narazie jest weryfikacja dowodem jako oficjalna weryfikacja, jednak szczegóły tej mniej inwazyjnej weryfikacji już w tym tygodniu.
  • Odpowiedz
@platynowe_konto: bitcurrex był zarejestrowany w Łodzi... To tak prawie jakby spółka na Wyspach Marshalla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Zawsze używałem Wykopu głównie w celach lurkowania, ale bardzo mi się spodobały te emotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
_____
Kamil K. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BeatcoinPL: Nie ma liska, a może też zaszaleć i dodać #mirkocoin ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję że bez logowania będzie widać giełdę jak na bb.

PS: Załóż konto i pisze: Imię nazwisko... A w banerze że handel bez zbędnej weryfikacji... W tej sytuacji powinno być:

Podaj nick, a nie Imię i Nazwisko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem że
  • Odpowiedz