Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #narkotykizawszespoko, proszę o pomoc. Na sobotniej imprezie ktoś dosypał mi czegoś do drinka - na 99% było to MDMA -- czyste, albo jakaś tableta MDMA z dodatkiem jakiejś taniej amfetaminy. No dobra, #!$%@?, było przyjemnie, choć jakbym spotkał osobę która mi tego dosypała to bym zbił mu ryj na mięso mielone, bo niczego poza trawą w życiu nie zażywałem i zażywać niw zamierzam

Problem jest taki że mam teraz problem ze wzrokiem - nie mogę skupić wzroku, widzę niewyraźnie, jestem w stanie powedzmy coś przeczytać, jeśli zamknę lewe oko i mocno skupię wzrok, to przez kila sekund mogę czytać. Pisząc tego posta piszę w pół na ślepo, więc jak nawalę błędów i literówek to przepraszam. Czy da się z tym stanem coś zrobić? Za ile dni to przejdzie? Ciężko mi określić jaką mi dano dawkę, ale wg kumpla który się zna na temacie było to pomiędzy 150 a 200 mg. Nie jestem #!$%@? w stanie pracować bo pisanie i czytanie to moje podstawowe zajęcia w pracy. Pomuszcie!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Poczekaj, samo przejdzie. Jeśli nie przejdzie w ciągu 48h, do lekarza. Nie bój się, nic Ci nie grozi nawet jeśli powiesz, że brałeś dragi.

PS To nic. Którymś razem na niby zjeździe na drugi dzień nie byłem w stanie skupić się na myśleniu, bo myśli automagicznie przechodziły w piosenkę i zaczynałem sobie mimowolnie śpiewać. I tak przez pół dnia.
@dolOfWK6KN: myślę że ogólnie ogarnięcie myśli po tym specyfiku nie jest prostą sprawą, szczególnie jeśli właśnie próbujesz się położyć i jesteś sam na sam ze swoimi myślami xD może myślałeś, że puściło, a tam naprawdę jeszcze delikatnie trwało?;p