Wpis z mikrobloga

K---a mircy, no serce się kraja (,) Mołdawianka, matka trójki dzieci, która wcześniej uciekła od męża-psychopaty, przyjechała do Polski na zbieranie truskawek. Nie dość, że pracy na plantacji nie było, to przy poszukiwaniach innego zajęcia została grupowo zgwałcona i ratując się wyskoczyła z czwartego piętra mieszkania i doznała bardzo poważnych obrażeń. Teraz walczy o powrót do sprawności, ale będzie to niemożliwe bez operacji spojenia miednicy. Potrzeba 100 tys. zł, każda złotówka się liczy. Link z całą historią i nr konta poniżej:

Przyjechała z Mołdawii, by zarobić na remont domu. Już pięć dni później została zgwałcona, a żeby przerwać oprawcom, skoczyła z czwartego piętra. - To cud, że żyje - mówią lekarze. - Ale jeśli nie przejdzie kolejnej operacji, nigdy nie wstanie z łóżka.

#neuropa #trojmiasto #moldawia #pomagajzwykopem
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mekki: Dobra kurvva niech ci będzie, Polska jak syberia, są regiony, że można stworzyć i wyszkolić prywatną armię i nikt się połapie. Dobrze gadasz chłopie, każdy wie przecież, że na Suwalszczyźnie to żadnej policji nie ma ani wojska, wszak Kaliningrad niedaleko to wiadomo, ruskie pilnują porządku. Pozdro!
  • Odpowiedz
@Janusz_Conway: zdarza* Jestem przeciwny przyjmowaniu uchodźców, więc przestań sączyć pianę z ust, antypatyczny s-------u. Zwracam uwagę, że i w Polsce, i na całym świecie kobiety padają ofiarami napaści seksualnych i gwałtów. A ułomność polskiego systemu sprawiedliwości pozwala oprawcom cieszyć się z bezkarności.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: kolejny, który nie potrafi używać zasad interpunkcji. Po pierwsze, dyskusja o tak delikatnej tematyce wymaga empatii i zrozumienia, czego kolegom wyżej brakuje. Po drugie, dlaczego w rozmowie o gwałtach w Polsce od razu przywołujecie temat uchodźców? Rozumiem, że "subtelny g---t" dokonany przez rodaka boli mniej i ofiara zapomina o nim szybciej? I mam prawo reagować emocjonalnie z powodów, które podałem znacznie wcześniej.
nieprzegramzycia - @Usmiech_Niebios: kolejny, który nie potrafi używać zasad interpun...

źródło: comment_bLdv4ZdGAVniEGzhabthy5rKUCpSOOUu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem. Nigdzie nie użyłem słowa "przywołujesz". I zwracanie uwagi na wykopkowy pseudonim, gdy samemu korzysta się z 4chana i ogląda patologię z Torunia, kek xD Nie zamierzam również wykazywać ani grama empatii wobec użytkowników, którzy cieszą się z rozrób w Niemczech i wieść o kolejnym gwałcie w Polsce traktują jako powód do dumy, ponieważ "we Francji gwałcą więcej", zapominając o fatalnym systemie sądownictwa i
  • Odpowiedz