Wpis z mikrobloga

K---a mircy, no serce się kraja (,) Mołdawianka, matka trójki dzieci, która wcześniej uciekła od męża-psychopaty, przyjechała do Polski na zbieranie truskawek. Nie dość, że pracy na plantacji nie było, to przy poszukiwaniach innego zajęcia została grupowo zgwałcona i ratując się wyskoczyła z czwartego piętra mieszkania i doznała bardzo poważnych obrażeń. Teraz walczy o powrót do sprawności, ale będzie to niemożliwe bez operacji spojenia miednicy. Potrzeba 100 tys. zł, każda złotówka się liczy. Link z całą historią i nr konta poniżej:

Przyjechała z Mołdawii, by zarobić na remont domu. Już pięć dni później została zgwałcona, a żeby przerwać oprawcom, skoczyła z czwartego piętra. - To cud, że żyje - mówią lekarze. - Ale jeśli nie przejdzie kolejnej operacji, nigdy nie wstanie z łóżka.

#neuropa #trojmiasto #moldawia #pomagajzwykopem
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janusz_Conway: lewackie, lewackie, lewackie... Skończ z tą retoryką niedojrzałego piętnastolatka. I w Polsce, i w krajach Europy Zachodniej gwałty są na porządku dziennym. Problemem Polski są nadzwyczaj niskie kary dla oprawców i stygmatyzacja ofiar. Bo krótka spódniczka, bo prowokowała, bo mocny makijaż itd. itd. Chyba nie masz pojęcia ile kobiet rezygnuje ze zgłaszania napaści seksualnych z powodu niewydolnej pracy wymiaru sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
@SillySweet: Desperacja, ludzie wtedy nie postępują racjonalnie. Nam jest łatwo mówić i oceniać w takim przypadku, bo jesteśmy u siebie, znamy język, mamy piniondz przy dupie i brak czekających na jedzenie dzieci do wykarmienia w dalekim kraju. No i tak szczerze to naiwność nie powinna mieć tu nic do tego, już samo naruszenie nietykalności cielesnej powinno być nieprzekraczalną granicą.
  • Odpowiedz
@starface: jasne, że g---t to g---t i tego nie neguję. S-------e powinni skończyć z odciętym p-----m. Rozumiem również, że ludzie są czasami w desperacji, jednak kurcze, babka w ciągu dnia w dobrym miejscu mogła wyżebrać na dzień z 20 zł na jedzenie/hostel. Ba, sama bym dała kasę takiej osobie w potrzebie.
  • Odpowiedz
. Chyba nie masz pojęcia ile kobiet rezygnuje ze zgłaszania napaści seksualnych z powodu niewydolnej pracy wymiaru sprawiedliwości.


@nieprzegramzycia: Wiele też rezygnuje z fałszywych oskarżeń, bo wie że w Polsce dowody trzeba mieć na winę, a nie na niewinność, co się nazywa fachowo "domniemaniem niewinności". Na zachodzie od tego wspaniałego i ponadczasowego wynalazku Rzymian odchodzi się, przez co wiele kobiet traci opory przed fałszywymi oskarżeniami.
  • Odpowiedz
@starface: Ode mnie coś poleci na to konto jak tylko dotrę do domu. Aż mi się łza w oku zakręciła. Swoją drogą to może nie takim głupim pomysłem byłoby zajęcie komornicze całego majątku tego cierpa i zlicytowanie a całego dochodu przekazanie dla tej Mołdawianki na leczenie jako darowiznę?
  • Odpowiedz
Na zachodzie od tego wspaniałego i ponadczasowego wynalazku Rzymian odchodzi się, przez co wiele kobiet traci opory przed fałszywymi oskarżeniami.


@Kuno_Wittram:
Niezły chochoł. Tak, Polski wymiar sprawiedliwości to wzór dla tych zachodnich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kuno_Wittram: rozumiem, że zasada domniemania niewinności obowiązuje również skarbówkę i inne instytucje finansowe, które rujnują firmy wielu ciężko pracującym Polakom? Nieprzypadkowo umieściłem Cię na czarnej liście, a dzisiaj tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że postąpiłem słusznie. A tak na marginesie, moje dwie bliskie kumpele zostały zgwałcone i żadna z nich nie zgłosiła tego faktu. Co więcej, oprawca jednej z nich współpracuje z policją. Pozdrawiam cieplutko pisowski trollu.
  • Odpowiedz