Wpis z mikrobloga

Ten wpis sponsoruje tag #bekazpodludzi i trochę #logikarozowychpaskow #studbaza

tl;dr


No elo, jakąś godzinkę temu siedzę sobie najedzony rosołkiem i nagle dzwoni mój telefon. Patrzę na wyświetlacz - dzwoni Celina (imię zmyślone). Na początku nie wiedziałem o co chodzi, pyta mnie na starcie czy pamiętam stronkę do uszkadzania plików (corrupt-a-file). Mówię że pamiętam ale osochozi.

Zapytała mnie

jak to teraz odwrócić?


ale co? Uszkodzenie pliku?

W tym momencie taka mała żaróweczka mi się zapaliła dlaczego ona o to pyta XD Jak zaczęła mówić dalej to puchłem tak srogo, że moje chromosomy zaczęły kisnąć.

no tak, uszkodziłam pracę, wysłałam i teraz chciałam zrobić poprawki i wysłać jak promotor odpisze że plik nie działa. Ale ten plik się nie otwiera a na stronie nie mogę znaleźć jak to "odczynić"

Celinka to jest nieodwracalne. Wywal ten plik i po prostu pracuj na kopii pracy

ALE JA NIE MAM ŻADNEJ KOPII


W jednej sekundzie #!$%@?ło mi wszystkie zwoje w mózgu. Zapadła chwila ciszy i jej tłumaczę że po pierwsze, debilko, to jest nieodwracalne a po drugie jakim tumanem trzeba być żeby nie mieć ani jednej kopii zapasowej swojej pracy mgr, którą przez dwa lata pisała z mozołem.

Nie od razu załapała powagę sytuacji ale po chwili bełkotu i moich tłumaczeń dotarło do niej, że właśnie sobie #!$%@?ła dwa lata swojego istnienia o kant swojej głupiej głowy. Oczywiście nie mogło się obejść bez

to twoja wina bo to Ty pokazałeś mi tą stronę


Przynajmniej ma nauczkę, że się nie robi psorów w balona takimi przekrętami.

Na deser zapraszam do oddania głosu w ankiecie :D

Powiedzieć jej że w wysłanych mailach znajdzie swoją pracę?

  • Tak 38.3% (228)
  • Nie 12.6% (75)
  • Niech ginie 49.1% (292)

Oddanych głosów: 595

  • 22
@SunnO: Dziewucha przez własne lenistwo/głupotę narobiła sobie bajzlu. Ty taki święty jesteś? Zawali jej się kawałek życia, nie wiesz co sie wydarzy. A jesli odbije jej i popełni samobójstwo? Do końca życia będziesz o tym myśleć, że wszystko byłoby OK gdybyś nie pajacował. Jej cierpienie nie jest warte Twojej beki. Nawet jeśli to było na jej własne życzenie.
@iEarth gdyby tego nie nadpisała to miałaby plik oryginalny i drugi plik uszkodzony (1) xd
@PszczolkaFajaa hmm a mi nie pokazuje że piszesz z apki xd
@Cesarz_Polski na oryginalnej wykopowej widać, Mirek nawet screena podesłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gleorn kolega @DominatorTerminator dobrze Ci to wyjaśnił. Zyskasz 1-2 dni na poprawki. Czasem nawet więcej jeśli psor rzadko sprawdza skrzynkę.

Celinka od 4 godzin milczy i nie odpisuje. Albo