Wpis z mikrobloga

Pracuje po 12h dziennie, codziennie. Okres wakacyjny, duzy ruch, pracowników brak wiec pracuje na trzy etaty. Mam aktualnie 8 zl za godzinę, bez umowy, bez niczego.
Bylem u szefa, poprosilem o 3 zl podwyżki skoro i tak nie placi za mnie zusow i innycg oplat. Nie zgodzil sie. Czekam na jego syna, menagera. Jak mi powie ze nie to oddaje kluczyki, ściągam koszulke firmowa i wychodzę. Szkoda mi tylko reszty ekipy, bo zostawie ich tutaj z tym #!$%@?.

Przed chwilą jeszcze szedl szef - zapytal kiedy bym odszedl jak coś, powiedziałem ze jutro juz mnie tu nie będzie.
Usłyszałem ze jestem bezczelny, ze nie fair i ze kupili specjalnie dla mnie auto sluzbowe a ja chce odejść.
Nie wiem kto tu jest nie fair - ja ze tyram za trzy osoby i wymagam większej stawki czy oni ze nie dają mi umowy, placa 8 zl za godzinę i jeszcze mnie obrazaja...

#gorzkiezale #pracbaza #zalesie
  • 239
@GzS: praca nie jest prosta, serio, tym bardziej jak pada deszcz, śnieg, trzeba znać drogi i ogólnie jest ciezko, robisz sosy, sprzatasz itd

To juz w ogole ;D tylko jako kierowca robilem bez dodatkowej pracy, mialem 2.50 od kursu ich samochodem i ich benzyna plus napiwki - 100,125 zl dniowka w weekend