Wpis z mikrobloga

Młodzi faceci z PJ od kilku(nastu) miesięcy to debile. Skręcam z głównej w osiedlową ulicę, samochód za mną, trzymam się w miarę blisko środka jezdni, bo zaraz będę skręcać w kolejną osiedlową. Wystawiam rękę z 50 m przed zakrętem, a ten depcze gaz i mnie wyprzedza.

Drugi po prostu wyjeżdża mi na czołówkę, bo samochody przed nim jadą za wolno. Na łbie czapeczka i gość patrzy gdzieś w prawo w dal. Naturalnie na ciągłej.

Początkowo tylko tylne (porządne) miałem włączone. Później włączyłem przednie (też porządne).

#pj #samochody
  • 5
@Aironik: tak z ciekawości po czym poznałeś, że mają to PJ od kilku(nastu) miesięcy? Uwierz mi głupota nie mija od paru miesięcy jeżdżenia, jedni nie odwalają takich akcji nigdy inni i po latach oraz setkach tysięcy kilometrów niczego się nie uczą.
Uprzedzając pytania mi już parę lat od egzaminów zleciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak z ciekawości po czym poznałeś, że mają to PJ od kilku(nastu) miesięcy?


@HetmanPolnyKoronny: Bo młodo wyglądali? Gość w bejsbolówce w samochodzie. Serio?
Za to kilku innych ładnie się zachowało, zwracając uwagę np. na to, że się często oglądam, więc może będę skręcać, więc jeden taki zwolnił, sygnał ręką, po chwili skręcam i kulturka. Albo na pustej szerokiej drodze wrzuca taki kierunkowskaz i zjeżdża praktycznie do lewej krawędzi robiąc ze 3
Bo młodo wyglądali? Gość w bejsbolówce w samochodzie. Serio?


@Aironik: ale tak młodo, że na pewno mieli np 19 lat więc Pj max od roku, czy tak że równie dobrze mogli mieć 24 i jeździć już od paru lat? Jak dla mnie to od jakiego czasu mają prawo jazdy po prostu sobie dopowiedziałeś