Wpis z mikrobloga

Mirki obczajcie co odjebuje facet, u którego wynajmuję pokoj xD

Niedawno jeden pokój opusciła dziewczyna (pokój mały, standardowy studencki na jedną osobę), ja zamieszkuje drugi- też mały, a trzeci stoi pusty bo jest zarezerwowany dla własciciela, jest największy, ogólnie odstaje od reszty pod względem wyglądu i standardu + ma balkon (oczywiscie do pokoju ma wstep tylko on).

Gosciu by zarobic wystawil oglosznie na stronie airbnb (oczywiscie ja nic o tym nie wiedzialam- a powinien moim zdanieniem jakos mnie poinformowac, skoro tutaj stale wynajmuje)

No i na wynajecie czasowe tego małego pokoju przyszly dwie laski - troche dziwne ze dwie bedą sie kisić w małym pokoju z jednym łózkiem no ale ok może tak lubią xD, dziewczyny się mocno zdziwiły, bo co sie okazuje? Gość w ogłoszeniu zamieścił opis swojego pokoju xD że taki duzy taki super i ma balkon i w ogóle ręczniki i pościel w gratisie. Oczywiscie nowy lokator #!$%@? dostanie a nie nowa posciel, o dostepie do balkonu juz nie wspomne bo pokój jest zamykany na klucz jakim trzeba byc #!$%@? gosciem zeby reklamowac swoj pokoj (zdecydowanie bardziej korzystny) a oferowac malutki jednoosobowy? przeciez i tak kazdy odwiedzajacy zobaczy ze to jedna wielka sciema, to mu takiego negatywa walną że się nauczy. Co za debil xD

taguje: #januszebiznesu #katowice #mieszkanie #airbnb #wynajem

p.s. nie polecam tego allegrowicza, 2/10 xD

p.s 2 jak bedzie duzo zainteresowanych to napiszę część dalszą, ktora finał będzie miała w niedziele
  • 34
@BlackLadybug: Mieszkam całkiem niedaleko Katowic (pociągiem 8 minut), też od strony Gliwic i też będę miał niedługo (za jakieś pół roku? Nie wiem ile remont potrwa) dwa pokoje do wynajęcia na warunkach współlokatorskich, więc jakbyś już nie dawała rady z właścicielem, to pisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Owieczek: napisalam moim zdaniem, o wyrazanie zgody jak najbardziej mi nie chodzi. Ale jakiekolwiek poinformowanie, ze nie bede mieszkala teraz sama i robi podnajem - to wydaje mi sie ze powiniem poinformowac. Tak poprostu z ludzkiej grzecznosci
@BlackLadybug: Czemu? xD Mam mieszkanie dość spore, a przynajmniej zbyt spore na jedną osobę i serio myślę o wynajmowaniu pokojów innym osobom, nie wiem czemu miałbym trollować ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chyba nic nowego, że się studentom czy studentkom wynajmuje pokoje :P

P.S.
Ile płacisz za pokój?