Wpis z mikrobloga

@goraceparofki:
No elo mam 25 poziom gram bronia dwureczna w jarkendarze dostaje #!$%@? od prawie wszystkiego (Orka mysliwego musze bic z minute zeby go zabic) a zombie kruka to zapora nie do przejscia co powinienem zrobic zeby szlo mi troche latwiej oprocz spamowania czarami ze zwojow.
@Haraj: jak ja grałem w Returninga, co prawda nie jestem w nim ekspertem, ale zauważyłem, ze jesli nie maksuje sie jakiegos rodzaju czy to sily/zrecznosci/magii, w sensie, ze robisz kazdego po trochu, to daleko nie zajdziesz, jak w Jarkendarze jeszcze sobie radzilem, tak po wejsciu do GD nie dało sie nic zrobic, oprocz omijania przeciwnikow i musialem zaczac jeszcze raz, ale tym razem kierowałem sie juz jedną "profesją" i jakoś to
@ldldld:
No ja maxuje praktycznie tylko sile i walke dwureka
jednye na co jeszcze wydalem to wydobywanie zlota (20 pn) Tabliczki (30 pn) wytrzymalosc (Idk z 10 pn) i hp (tez z 10)
@Haraj: przy swoim pierwszym podejsciu, grałem jednoreczna, ale nie dalo rady, orkowie i smocze zebacze w GD byly za silne, za to przy drugim podejsciu gra guru byla o wiele łatwiejsza, duzo many do tego inteligencja oczywiscie i pięść wichru i mogłes przejsc calosc bez wiekszych problemow, takze tez wiele zalezy od postaci jaka sie kierujesz, jeszcze kiedys bede chcial to przejsc jako "woj", ale musze miec wiecej cierpliwosci niz ostatnio
@ldldld:
No wlasnie mysle nad przejsciem tej gry magiem bo wydaje sie o wiele latwiejsza
Samymi zwojami w sumie przechodze teraz jarkendar mimo ze jestem wojownikiem xD
@Haraj: Jarkendar akurat w Returningu jest swego rodzaju rozgrzewką, jeśli tam sie bardzo męczysz, to nie wiem, czy sobie poradzisz dalej, bo jest naprawde ciezko, ale zycze szczescia :D
@ldldld:
Gdy kruk naplul mi do ryja 5 razy zaczalem grac magiem atm mam 50 intelektu 15 lvl kostur maga ognia i robie ten sam dmg z kosturu co moim wojem 10 lvli pozniej xD