Wpis z mikrobloga

#zwierzeta #pies #piesel #pomocy
Witam Mirki.
Mam problem z Kolesiem, to mój pies.
Pieseł nie ogarnia wiatru. Dostaje paniki jak zaczyna mocniej wiać, wskakuje do wanny i próbuje sie przedostać do sąsiada, albo wchodzi mi do szafy to robi totalny rozpierdziel jak coś tam znajdzie.
Nie szkoda mi tych rzeczy które niszczy bo pies w panice nie wie co robi i nie karce go za to.

Dzisiaj zostawiłem okno uchylone bo ciepło i nawet nie wiało, pojechałem po mojego Różowego do pracy i jak wróciłem po godzinie zobaczyłem go w takim stanie.
Macie jakieś propozycje jak mogę mu pomóc? Próbowałem na wszelakie sposoby mi dostępne.
Byłem u weterynarza dostał jakieś tabsy ale nie działały później dostał psychotropy ale mu nie siadły na bebechach i zasrał mi pare razy mieszkanie wiec mu je odstawiłem.

Dodaje filmik jak pies sie zachowuje jak wracam do domu :/
q3proof - #zwierzeta #pies #piesel #pomocy
Witam Mirki. 
Mam problem z Kolesiem, to...
  • 3
@q3proof: Osobiście stosowałem gdy pies się danych dźwięków to przetestowałem metodę powolnego oswajania go z bodźcami, np. mój pies bał się kółek od deskorolki, dźwięków ciężarówek, helikopterów, odgłosów budowy, suszarki, odkurzacza. Za każdym razem gdy zaczynał się interesować danym dźwiękiem i był moment przed paniką nagradzałem go jakimś dobrym mięsem za kontakt z niechcianym bodźcem, oczywiście nie można przeginać z intensywnością żeby nie był zbyt blisko bodźca bo od razu wpadnie
Kashankovsky - @q3proof: Osobiście stosowałem gdy pies się danych dźwięków to przetes...