Wpis z mikrobloga

#mechanikasamochodowa #mechanika #samochody #renault
Przyjaciele, mam problem z autem, dwa razy zostawiałem już samochód u mechanika żeby pozbyć się problemu i dupa, nadal występuje. Mianowicie przy przyspieszaniu między 75km/h, a 85km/h odczuwam lekkie wibracje - TYLKO przy przyspieszaniu bo jakbym np. jechał stałe 80km/h to drgań nie ma. Ma ktoś pomysł co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Raczej nie zawieszenie bo mi wszystko co było do wymiany wymienili, a problem jest...
  • 16
@Kacpoo: ciężko mi powiedzieć, ostatnio według mechanika winne był końcówki drążków, wymienił je i odesłał do domu z "rozwiązanym problemem". Podjadę na stację diagnostyczną i dlatego wcześniej chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną, żeby konkretnie się tym elementom przyjrzeli
@lansvans: @na_rowerze_samochodem_360: @Tezluar: @Dankan90: A więc tak, byłem na stacji diagnostycznej, koleś sprawdził zawieszenie i mówi, że wszystko ok, że przegub nie bo nic przy skręcaniu nie słychać. Powiedział mi żeby pojechać na ustawienie zbieżności... Ale co dzisiaj zauważyłem - kupowałem panele podłogowe i wyładowałem nimi tył samochodu, pod takim obciążeniem te wibracje zwiększyły swoją intensywność - może to będzie jakąś wskazówką?