Wpis z mikrobloga

Rajd Baba Jaga Tour 2 odbyty! W sumie to dwa rajdy, bo w ekipie Dominator, KTM 640 i Biga przyjechaliśmy jako jedyni dwie trasy: Adv extreme i Adv! Razem pykło ok 270 km rajdowych, jeżdżone od 8 do 19, wszystkie punkty kontrolne zaliczone. Rajd rewelacja, ekipa w domku zacna (pozdro @FLAqMastah: !), trasy zróżnicowane, znów zobaczyłem jak dużo muszę się uczyć (zaliczyłem porządny lot przez kierę) - to był zajebisty weekend na #motocykle Jak będzie edycja 3, to będę i ja :) PS A na przykład taki kanałek był sobie do pokonania na trasie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ostasz - Rajd Baba Jaga Tour 2 odbyty! W sumie to dwa rajdy, bo w ekipie Dominator, K...

źródło: comment_BSt6S5208lyv1577NY05hLAbuRLd8L94.jpg

Pobierz
  • 12
@Kick_Ass: Nie zauważyłem chińczyków. Z wynalazków to pierwszy raz widziałem Husqvarna Terra 650. Ciekawe moto, na bazie BMW GS650 i gdyby nie fakt dostępności części, to hmm... ;)
@Messix: spx ale coś kojarzę, że jak ktoś coś tam wrzucił dot. moto na tag enduro to się gównoburza zaczęła, że to tag rowerów enduro i dlatego nie otagowałem. A po 2 to o tym rajdzie wśród ludzi się mówiło, a o rajdach często ludzi piszą na forach więc jakiś tam kalendarz można sobie zrobić, no albo ziomki zawsze mówią gdzie dobra impreza się szykuje ;)
@szafura: no żałuj Panie, jak się zrobiło dwie traski, to zabawa lepsza niż rok temu :)) Bo po samym ADV eXtreme mieliśmy niedosyt (no i skończylismy o 10:30, dżentelmeni nie piją przed 12:00 :D).