Wpis z mikrobloga

Planuję zakup szosy i wybór padł na Tribana 520, który cieszy się tutaj dobra opinią. Problem w tym, że obserwują stronę decathlonu od dłuższego czasu i jak nie było tych Tribanów w rozmiarze M/L tak ich nie ma. Na pewno nie będę kupował przez neta bo chcę dobrać dobrze ramę, w związku z tym czekam na jakąś dostawę. Myślicie, że jeszcze jakaś większa partia tych rowerów trafi do Polski? Bo nie wiem czy opłaca się czekać, a dni mijają niestety... #rower #szosa #wykoptribanclub
  • 8
@Tortex: moim zdaniem dobieranie ramy w sklepie nie ma sensu..... czy rower Ci leży czy nie to się przekonasz po przejechaniu 1tys -2 tys km (ale to moja opinia) mój wzrost to 172 noga 78-80 cm i jeżdżę na rozmiarsze s (triban 540) jak masz coś koło 180 brałbym m ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Baldor: Był w rozmiarze L, a nie wiem czy taki brać. Mam 183cm to chyba M będzie lepszy.
@dzester: Czy ja wiem? Chyba dobrze zobaczyć na żywo co się kupuje. Można rower sprawdzić, zwłaszcza że czytam że różnie z tym przygotowaniem roweru do jazdy w Decathlonie.
@Baczy: Pozazdrościć, u mnie w grę wchodzi Kraków, ewentualnie online ale to ostateczność.
@Tortex @dzester lepiej usiąść w sklepie i zamówić przez neta. Mam niby tribana XL kupiony w decathlon 23miesiace temu, a sztyca 2cm za ogranicznikiem, bo boję się dalej wyciagnac. 191cm here. ( ͡° ʖ̯ ͡°)