Wpis z mikrobloga

Dobre info dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Do końca 2017 roku możecie kupować bilety na autobus, tramwaj, itd. za symboliczne 1 zł! Warunkiem jest skorzystanie z aplikacji #mpay lub #gopay oraz płatność poprzez #masterpass. Bilety biorące udział to zarówno jednorazówki, jak i czasówki (do 90 minut). Np. w Warszawie 90-minutówka kosztuje 7 zł, zatem to aż 6 zł oszczędności na bilecie.

Promocja obowiązuje dla następujących miast:

GoPay - Bolesławiec, Chrzanów, Ełk, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jarocin, Kołobrzeg, Koszalin, Łomża, Łódź, Ostrołęka, Piotrków Trybunalski, Poznań, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Świnoujście, Tychy.

mPay - Białystok, Częstochowa, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Kraków, Kraśnik, KZG GOP i MZKP, Lublin, Łódź, Ostrołęka, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Stargard, Warszawa, WKD, Włocławek, Zduńska Wola.

Opisy promocji u mnie na blogu: promocja mPay i promocja GoPay lub na stronach internetowych operatorów.

#cebuladeals #promocja #komunikacjamiejska #bilety #okazja #warszawa #krakow #aplikacje
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kok_fin: W GoPay też jest od razu skasowany bilet? Bo ja tam widzę opcję "Aktywuj" i teraz nie wiem, czy bilet jest ważny od momentu kiedy go aktywuję, czy od razu po kupnie?
  • Odpowiedz
@FastManPL: W swoich testach doszedłem do momentu przed akceptacją płatności (mojego miasta nie obsługuje GoPay), więc trzeba poczekać na opinię kogoś innego. Możesz też zapytać na profilu FB GoPay. Odpisują tego samego dnia.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że Poznaniacy są oszczędni, ale, że aż tak?

Zmienia się treść § 1 ust. 2 Regulaminu, który otrzymuje brzmienie:
Promocja jest organizowana na terenie Rzeczypospolitej Polskiej od 01.07.2017 r. do 31.12.2017 r. lub do
wyczerpania środków przeznaczonych na Promocję w kwocie 80.000 zł, w zależności od tego, które z tych
zdarzeń nastąpi wcześniej („Czas Trwania Promocji”). W przypadku wyczerpania środków przeznaczonych
  • Odpowiedz
Do wszystkich: mam wrażenie, że GoPay nie radzi sobie z promocją. Okazało się, że dopisali w regulaminie pulę promocyjną, która wynosi 40.000 zł (połowa tego co w mPay).

Kolejna zmiana to dodanie do promocji miasta Szczecin (ale wyłącznie w ramach Mobilnej Karty Miejskiej, dla biletów do 60 minut). To raczej zmiana na plus. Tutaj szczegóły: http://gopay24.pl/blog/promocja-bilet-za-zlotowke-w-mobilnej-karcie-miejskiej-miasta-szczecina/
Co ciekawe, tylko w Szczecinie w lipcu można płacić masterpassem (tak jak było pierwotnie), ale również
  • Odpowiedz
@kok_fin: Mpay lepiej wypada w tej promocji bo ma 2 razy więcej kasy do wydania a poza tym kupując bilet płacisz fizycznie 1 PLN czyli cenę promocyjną. W gopay płacisz normalną kwotę a reszte oddają Ci na portmonetkę. Czyli uzależniają od siebie userów bo i tak cała różnica pomiędzy zwykłą a promocyjną ceną zostanie u nich.
  • Odpowiedz
@lewakowski: pytanie za 100 punktów: czy przed tą promocją słyszałeś w ogóle o GoPay? :) Bo mPay jest znane, dlatego im dali większy budżet.
@Kacu77: Promocja spoko, kwestie techniczne już każdy wedle uznania sobie ogarnia :)
@Atk_to_na_tyle: Poznań wycofał się z mPay, został tylko w GoPay
  • Odpowiedz