Wpis z mikrobloga

No i macie "patriotów" u władzy. Wyjaśniło się - "córka leśniczego" to nie byle kto, a we własnej osobie... Inka:

Chcę panu powiedzieć, że córka leśnika to „Inka” i tej „Ince” postawiliśmy nie tak dawno pomnik, a to była dziewczyna, która pracowała jako córka leśniczego na terenie Nadleśnictwa Narewka, a później na terenie Nadleśnictwa Miłomłyn i tam została aresztowana, a później stracona. I chcę panu powiedzieć, że to jest wielkie dziedzictwo, takie, ja bym powiedział, patriotyczne ten zawód leśnika.

( za: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/346605-to-haslo-zrobilo-rzeczywiscie-furore-minister-szyszko-tlumaczy-sie-ze-sprawy-corki-lesniczego-i-tajemniczej-koperty , żeby nie było że GW czy TVN)

Przyjrzyjcie się uważnie. Przyłapani na nepotyzmie krzyczą "żołnierze wyklęci!". Jak ich przyłapią na kradzieży albo gwałcie to pewnie też będą tak krzyczeć. Zbiera mi się na wymioty. Dobrze że Inka i Pilecki nie muszą oglądać, jak ich heroiczne poświęcenie stało się listkiem figowym zepsutych polityków.

Polskość (rozumiana po PiSowsku) to nienormalność, naprawdę.

PS: https://www.wykop.pl/wpis/22935969/polskosc-to-nienormalnosc-wkurzalem-sie-na-to-prze/

#neuropa #4konserwy #pis #dobrazmiana #patriotyzm #polityka
źródło: comment_DTldOI4dW7faMAnc3wJTHaEf7BGVO0l1.jpg
  • 13
@neoneo:

Na łamach "Gościa Niedzielnego" Kaczyński tłumaczył, że powstało pytanie o mechanizm wyboru kadr. Stwierdził, że w latach 2005 - 2007 PiS wprowadziło do spółek całą rzeszę ludzi, którzy mieli co najmniej doktorat z ekonomii albo prawa związanego z gospodarką i " natychmiast byli oni pochłaniani przez patologiczny system funkcjonujący w tych spółkach".

- Teraz odwołaliśmy się do innego mechanizmu, bo tamten zawiódł. Mianujemy ludzi z bliskich nam środowisk, którzy realizują
Na łamach "Gościa Niedzielnego" Kaczyński tłumaczył,


@tahti: Tak jest.

Kaczyńskiego warto słuchać. Ja sobie zapamiętałem, że widziałby udział redystrybucji państwa w dochodzie narodowym bliżej 40% niż obecnych 30%. Innymi słowy, obecne niepodnoszenie podatków jest chwilowe.
is ma swoich wyborców za idiotów.

A oni nie robią nic, żeby to zmienić.


@lort: Bo ja wiem? To jest chyba nieco inaczej. Oczywiście jest grupa 20% wyznawców, ktrzy łykają wszystko.

Reszta po prostu patrzy na lawirowanie Schetyny np. w sprawie uchodźców i po prostu mu nie wierzy, podobnie z innymi partiami. Ludzie wolą nieco zamordystyczny PiS niż uchodźców, powrót do wyższego wieku emerytalnego, itp. Kaczyński ma farta że jest boom
@lort: Przecież większość polaków to idioci i nic się nie zmieni, masa ludzi zapatrzona w jedne albo drugie stacje telewizje, czytające jedne albo drugie szmatławce, nie potrafiący też znaleźć rzetelnych informacji nawet w internecie. NIC SIĘ NIGDY NIE ZMIENI, o ile ludzie dalej będą debilami.
Tak jak by za innych rządów nikt nikomu nie dawał w łapę, czy tez nikt nikogo nie zatrudnił po znajomości, normalna rzecz za SLD PO PSL PiS i Podejrzewam że za każdych kolejnych. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto by nie załatwił pracy dla córki dobrego kolegi mając taką możliwość, a tym bardziej jeszcze jak by ta córka miała kwalifikacje, inna kwestia ze 99% takiego załatwienia spraw nie jest załatwiana tak nieumiejętnie
Co do artykułu to faktycznie lepiej by było jak by nie powstał bo Szyszko mam wrażenie ze to prosty chłop który z lasu wyszedł na salony...
za innych rządów nikt nikomu nie dawał w łapę, czy tez nikt nikogo nie zatrudnił po znajomości, normalna rzecz za SLD PO PSL PiS i Podejrzewam że za każdych kolejnych


@klepac89: Tu już nawet nie chodzi o kopertę, tylko o powoływanie się na bohaterów narodowych żeby przykryć załatwianie interesów. Każdy ma inną wrażliwość. Jak dla mnie - obrzydliwe.
@neoneo: jak mnie #!$%@? z obecnego rzadu #!$%@?, wycierają sobie zaplute gęby. Ludźmi którzy walczyli za ten kraj, a ci szmaciaze chcą na nich zrobić kariery