Wpis z mikrobloga

Do stereotypowych prawników, crossficiarzy i wegetarian zdecydowanie dołożyłbym jeden typ - ludzi nie posiadających telewizora... K---a, wystarczy zacząć w towarzystwie rozmowę typu "oglądałeś wczoraj mecz"? "fajny wczoraj film był", to #z------------------m jako pierwszy odezwie się HEHE JA TO W OGÓLE NIE MAM TELEWIZORA, CO WY TO JA NAWET NIE, JAK MOŻECIE ZA TAKIE G---O PŁACIĆ HEHE JA TAM SOBIE WSZYSTKO NA MOIM LAPTOPIKU Z PRZEKĄTNĄ 13'3" OGLĄDAM!
Jak tylko ktoś próbuje ciągnąć dyskusję o np. fajnym wczorajszym filmie, serialu, to taki od razu wyskoczy HURR, JA TO WSZYSTKO OGLĄDAŁEM Z TORRENTÓW MILION LAT TEMU, SERIALE MAM NA INTERNECIE, PO CO WYWALAĆ PIENIĄDZE NA TELEWIZOR HEHE! A tak naprawdę mieszka na 4 metrach kwadratowych, jedyny telewizor na jaki go stać to Elemis 15" po dziadku z kineskopem jak d--a beaty kempy, który i tak łapie tylko kanały z Białorusi.


#zalesie #bekazpodludzi #takaprawda
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mannoroth: myślę, że po prostu każdy rodzaj ludzi, którzy w---------ą swoje "unikalne" atrybuty w każdą możliwą rozmowę jest irytujący. Nie ma co uogólniać do crossfiterów, prawników, beztelewizorników.
  • Odpowiedz
@mannoroth: ja mam tv, jako eran do lapka czy chromecasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie mam podpietego dostawcy bo tylko lezalem na kanapie i wegetowalem na kanalach z grupy discovery ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz to przynajmniej sam wybieram na yt przy czym wegetowac na kanapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@YoshiTurboMaster: Mam takiego kumpla (to właśnie pierwowzór tego drugiego, korposzczur MLM, mieszka w mikropokoju), ale on WOLI LAPTOPA BO MOŻE SIĘ Z NIM W ŁÓŻKU POŁOŻYĆ. K---a, w tym pokoju z tego łóżka, gdzie by nie stał TV, to on by miał do niego max półtora metra...
  • Odpowiedz
@splndid: Ale to te grupy najczęściej są "szkalowane" jako te, które uwielbiają podkreślać swoje prawnictwo, crossfictwo czy wegetarianizm, zwłaszcza na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mannoroth ale jest też i druga strona medalu, jak na przykład ktoś mi mówi czy widziałem odcinek jakiegoś tam serialu i mówię "nie bo nie mam tv" to się zaczyna "HURR DURR JAK TY MOŻESZ ZYĆ, TY NAWET NIE WIESZ CO SIĘ NA ŚWIECIE DZIEJE BO NIE OGLĄDASZ WIADOMOŚCI NA TVN"
  • Odpowiedz