Wpis z mikrobloga

Do stereotypowych prawników, crossficiarzy i wegetarian zdecydowanie dołożyłbym jeden typ - ludzi nie posiadających telewizora... K---a, wystarczy zacząć w towarzystwie rozmowę typu "oglądałeś wczoraj mecz"? "fajny wczoraj film był", to #z------------------m jako pierwszy odezwie się HEHE JA TO W OGÓLE NIE MAM TELEWIZORA, CO WY TO JA NAWET NIE, JAK MOŻECIE ZA TAKIE G---O PŁACIĆ HEHE JA TAM SOBIE WSZYSTKO NA MOIM LAPTOPIKU Z PRZEKĄTNĄ 13'3" OGLĄDAM!
Jak tylko ktoś próbuje ciągnąć dyskusję o np. fajnym wczorajszym filmie, serialu, to taki od razu wyskoczy HURR, JA TO WSZYSTKO OGLĄDAŁEM Z TORRENTÓW MILION LAT TEMU, SERIALE MAM NA INTERNECIE, PO CO WYWALAĆ PIENIĄDZE NA TELEWIZOR HEHE! A tak naprawdę mieszka na 4 metrach kwadratowych, jedyny telewizor na jaki go stać to Elemis 15" po dziadku z kineskopem jak d--a beaty kempy, który i tak łapie tylko kanały z Białorusi.


#zalesie #bekazpodludzi #takaprawda
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mannoroth no to powiedz, jaki to ciekawy serial ostatnio widziałeś w telewizji. Czego oczekujesz od ludzi, którzy nie mają TV w takiej sytuacji? Żeby ci przytaknęli i powiedzieli, że tak, to zaiste doskonały serial?
Posiadanie tv wyrazem statusu majątkowego? Proszę ciebie, żyjesz w mentalnym Podlasiu.
  • Odpowiedz
@morgahard: Twoje słowa są potwierdzeniem słuszności mojego wpisu. Ne widzę nic złego w posiadaniu/nieposiadaniu Tv, tylko o akcentowaniu tego co 5min. Tak jak w stereotypowe studenta prawa.
  • Odpowiedz
@Plysiek: Można. Ponownie podkreślam, nie chodzi mi o nie posiadanie, tylko o zachowanie typu "nie mam nic do wniesienia do dyskusji ale chcę podkreślić że studiuję prawo/trenuję crossfit/nie mam TV" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz