Wpis z mikrobloga

Streszczenie 30.06
Sam dzisiaj nie miałem za wiele czasu, najważniejsze akcje prześledziłem w wolnym czasie, ale na pewno coś pominąłem. Liczę na was mirki - dodawajcie w komentarzach swoje shoty jeśli o czymś nie wspomniałem.

Zapraszam do zaobserwowania mojego tagu -> #kulpiotrstreszczenia

*Możecie też mi dać suba pod shotami, tam jeszcze wcześniej się dowiecie o grubszych akcjach.*

- Ogólnie to wstali jakoś koło 11
- Nic specjalnego się od rana nie działo (jeśli działo, napiszcie)
- Do Seby i Małysza przyszła ogromna pizza
- Seba i Małysz robią czelendż rozbijania jajek na głowie (dzięki za info @Mickel500 )
- Radości nie było końca
- A w sumie był koniec jak ją otworzyli - był to sam placek z rodzynkami xD
-Daniel dostał(?) absynt i oczywiście naczelnym testerem został Jaca
- Daniel chciał nalać Jackowi kieliszek, ale ten wydał komendę "lej", więc trochę mu dołożył
- Jaca wyzerował absynt bez popity i nawet się specjalnie nie skrzywił
- Daniel rozstał się z Agnieszką i połowę streama płakał i miał łzy w oczach
*-Daniel stwierdził, że wykop zniszczył mu życie*
- Daniel dostaje info, że Aga już siedzi z jakimś innym typkiem
- Łukasz pisze do Daniela SMS by go pocieszyć, lecz ten wybucha płaczem
- Małysz się #!$%@?ł i zaczyna rządzić się na streamie
- Danielowi dzisiaj niewiele potrzeba żeby go #!$%@?ć, a Małysz robi to bez problemu
- Daniel najpierw każe #!$%@?ć Małyszowi, potem każe mu iść spać
- Małysz zaczyna ryczeć i bełkotać coś o Sebie, Danielu i swojej dziewczynie
- Seba wyznaje, że Małysz swoją dziewczynę zna od kilku dni z neta i nawet nie widział jej na oczy

- Podczas kłótni Małysz wyznaje, że nie jest kuzynem Seby tylko jego kolegą a Seba skłamał, żeby wkręcić go na streama
- Seba decyduje się odwieźć #!$%@? Małysza do Lubicza taksówką a samemu wrócić na pieszo do Torunia
- Gochę to wszystko przerasta i wyładowuje swoje emocje na Jacku
- Przyjeżdża policja, ale stoją tylko pod blokiem
- Po kilkunastu minutach policja dzwoni do drzwi ale Daniel nie otwiera więc odpuszczają.
- Do domu idzie sobie także Paweł wędkarz. Nie wiem w którym momencie wbił na streama, ale ogólnie chłopak był nieźle oszołomiony tym co się wydarzyło dzisiaj podczas streama
- Daniel kładzie się na kanapie i leży tak długo, w międzyczasie narzeka na hejterów, znowu chwali wykop, wychodzi gdzieś rozmawiać kilka razy przez telefon i popłakuje
- Daniel chodzi po domu i #!$%@? się na wszystko co się rusza, albo stoi na jego drodze - Gochę, widzów, butelki, suszarkę itp.
- Wybija godzina 00:46, wrzucam to streszczenie. Jeśli coś jeszcze się wydarzy to dodam w komentarzu informację.
- Jacek jeszcze przed akcją z Małyszem usnął na ziemi w kuchni i nadal tam śpi (senkju @Konczobar )
Wołam przy okazji @rvtzkv bo nie mógł się doczekać streszczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #danielmagicalstreszczenia #kulpiotrstreszczenia #polskiyoutube #youtube
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
Jacek odpadł po tym absyncie, potem jak o 22 był taniec kurczaka to zaczął coś piszczeć (pewnie przypomnieli mu się żółtki), zrespił kolo północy -znowu absynt i w kimono. Na 4:30 do pracy xD
  • Odpowiedz
- Od rana jak Gocha siedziala sama, Bizek puszczał dźwieki pukania i Gocha się srała ze ktoś do niej przyszedł, później Małysz włączył jej swój remix i wyszli a ona siedziała i była zdezorientowana co się dzieje jak #!$%@?ły syreny i inne dziwne dźwięki (dodatkowa informacja by @Mickel500 )
  • Odpowiedz
Zeus Maria, przecież ten stream to istny serial który ma tyle zwrotów akcji. Dzięki wielkie za streszczenie, nie mogłem od rana być obecny bo najpierw egzamin a potem wyprowadzka z akademika i o... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kulpiotr: W wideo z zapłakanym Danielem (trwającym prawie 4 min), pod sam koniec mówi, że Małysz zawiódł na streamie, jak jego nie było. Chodzi o tę akcję z jajkiem czy było coś jeszcze?
  • Odpowiedz