Wpis z mikrobloga

@kicjow: Miałem praktyki na WAT, całkiem miła i profesjonalna kadra. Ale o absolwentach WAT juz tego powiedzieć nie moge. Na geografii na UW nic sie z GISu nie nauczysz tam to tylko w głowie mają tele. Zresztą nie maja zaocznych teraz chyba. Polecam polibude wszyscy z którymi pracuje z PW sobie chwalili studia. Ale też bieda będzie z zaocznymi. Czemu chcesz na zaoczne? Na MGR raczej da rade pogodzic prace i
@rutekboss: będę raczej podpisywał uop, więc tylko zaoczne wchodzą w grę, no chyba że bym przeszedł na pół etatu. Na UW właśnie widziałem, że jest specjalizacja geoinformatyka, kartografia, teledetekcja, ale to tylko stacjonarnie i musiałbym zaliczyć egzamin wstępny. Chyba zostaje mi PW ze specjalnością Kataster i SIP, tylko ciekawe jak tam z programowaniem, pewnie niezbyt dużo.
Niezbyt dużo. Byłem na stacjonarnych SIP, było trochę pythona w QGisie, tak po za tym słabo. Ale to było 2-3 lata temu, program ciągle zmieniają, teraz na pewno mają trochę więcej, tym bardziej że otworzyli kierunek "geoinformatyka"