Wpis z mikrobloga

#xiaomi #samsung #telefony #android

Wszystkim którzy uważają, że trolluję na waszym kochanym tagu #xiaomi, przedstawiam skróconą wersję Waszych wpisów o wspaniałości srajomi (tylko ostatnie 24h) :)

Pozdrawiam

Co jest grane? w #xiaomi jak chce nagrać film aparatem to mnie wyrzuca na pulpit i pokazuje błąd a potem jak wchodzę jeszcze raz to już nawet zdjęcia się nie da zrobić bo nie łapie ostrości, całe rozmazane jest. #miui

Ciągle tylko napotykam wpisy że mireczkom po kilku miesiącach użytkowania #xiaomi #mi5 (podobno na #mi4 też) tworzą się jakieś artefakty na wyświetlaczach (plamy, przebarwienia).

W mi5 mojej siostry również pojawiła się żółta plama.

Wlasnie tez mam zolta plame na mi5 a wcześniej to samo na redmi3.

U mnie sharp po kilku miesiącach jak nowy, ale za to padł moduł usb...

Kolega ma problem z jego #xiaomi #mi5 nic się nie działo, nie upadł mu ani nic, a wyskoczyło mu na ekranie półkole koloru żółtego, oczywiśnie to nie przeszkadza jakoś bardzo, ale jednak jest widoczne

Przegrzał się podczas ładowania mój ma to samo :(

Mam Redmi 4A i Obraz z przedniej kamery nie ma ostrości :/ Miał ktoś tak?

Xiaomi redmi note 4 włączał się dokładnie 6minut. Bać się czegoś, czy tak jest?

Kupiłem xiaomi redmi note 4x i przy pierwszym włączeniu wyświetliło mi się tylko logo xiaomi i dalej nic sie nie dzieje

Przy wygaszonym ekranie strasznie zwalnia mi sciaganie w tle w redmi 4x ktos cos?


Mirki padła mi ładowarka do mojej Mi5, polecacie jakiś sprawdzony zamiennik?
  • 37
  • Odpowiedz
@geleit: @plonez80: olejcie, gosc specjalnie dodal tag do obserwowanych, po czym zaczal sledzic watki i zbierac cytaty.
Ja sie boje ludzi ktorzy przejawiaja takie kompulsywne zachowania i staram sie trzymac od nich z daleka (rowniez IRL).
Wam radze to samo.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: tagu nie obserwuje, wpisy zebrałem z ostatnich 24h w 5 minut, bo mnie jeden wasz fanboj #!$%@?ł. Tak w ogóle, poziom "fanbojstwa" srajomi jest identyczny w przypadku iphona .. tylko, że wy macie dużo mniej zasobne portfele
  • Odpowiedz
@revoolution:
1. Użytkownicy często opisują problemy z dupy, gdzie w 3-4 komentarzu pojawia się "dzięki, działa".
2. Im więcej telefonów na rynku tym więcej problemów.
3. Jak spojrzysz to jaki jest najpopularniejszy producent telefonów na Wypoku?
4. Wszystkie telefony się psują.

A to w S8 nie ma przypadkiem różowych wyświetlaczy?
  • Odpowiedz
@revoolution: to idź kup HTC One M9, albo Sony Xperia Z3+ które mają gotującego się Snapa 810, a do tego Z3+ ma słabiutki wyświetlacz. Za oba telefony zapłacisz około 1000-1200zł z Polskiej dystrybucji. Wolę #!$%@?ć telefon za 500zł, niż za 1200zł, ale żeby zrozumieć takie rzeczy trzeba posiąść umiejętność logicznego myślenia...

z elektroniką, jak z samochodami - nie ma idealnej.
  • Odpowiedz