Wpis z mikrobloga

zacząłem dziś próbny tydzień na IF. Właśnie teraz (godzina 15:00) jem śniadanie, zamiast jak codzień o 6:30. Dodatkowo jestem też już po treningu. O dziwo byłem dziś mniej głodny niż w dni, kiedy jem śniadanie (wtedy zawsze o 10-11 bierze mnie głód, który trzymam do 14-15). Planuję dziś okno na ok 7h, czyli skończyć jakimś szejkiem białkowym ok. 22. Dziś waga rano 102,5kg. Jakby ktoś chciał, żeby po tygodniu go zawołać i opowiedzieć swoje wnioski po takim tygodniu, proszę plusować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dieta #mikrokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
@brtk122: no prosze, ja dzis rowniez pierwszy dzien na IF. Planuje testowo pare tygodni, jak mi podpasuje to na dluzej. Schemat 12.00-20.00. Zwykle sniadanie jem ok 6. Nie bylo zle do 12 wytrzymac. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@ignorant_: po prostu jesz tylko w czasie swojego okna zywieniowego i tyle, nie jest to dla kazdego, nie jest to tez jakas cudowna metoda. Ja tak jem naturalnie, rano nigdy mi sniadanie nie wchodzilo, potem jakos czas lecial w szkole/pracy i jem w domu. Dobre na redukcje bo mogę się raz dziennie nażreć do pełna, ale w okresie masowania to ciezko, pewnie bede pil jakies szejki rano :D
  • Odpowiedz
@ignorant_: to nie jest dieta, tylko plan zywieniowy, czyli rozłożenie posiłków w ciągu dnia. W skrócie chodzi o zwiększenie okresów kiedy się nie je, czyli postu. Różnie można to rozłożyć, ja idę trybem 7-8h okna żywieniowego kiedy jem i 16-17h postu
  • Odpowiedz