Wpis z mikrobloga

@hikarukimura: historia, a przede wszystkim sagi i mity obfitują w 'bekowe rzeczy', więc takie coś byłoby jak najbardziej spoko. Jeśli masz dużą wiedzę, to zbierz takie różne śmieszne anegdoty o wikingach i ja bym kupił od razu, tym bardziej, że wcale nie byłoby to pozbawione wartości merytorycznej :)
@Fevx oj jest tego troche to fakt. Chociaż kusi mnie napisać raczej historię polityczną, która napisałby ktoś z Polski. Ale i tu znajdzie się dużo ciekawych i śmiesZnych rzeczy. Dostałem propozycję napisania o serialu, takie fakty i mity ale nie chce się w to bawić. Sagi są trochę zwodnicze bo dużo ściemy jest.
A tak btw. pochwalę się, że tlumaczymy Heimskringle na j. polski ( ͡°( ͡° ͜ʖ
@hikarukimura o to fajna robota :D w ogóle wolaj jak coś fajnego będziesz miał czy napiszesz, sam się zajmuje wikingami ale archeologia i mitami, chociaż fakt, że narazie tylko 'przy biurku' :(
@hikarukimura w domu. Jestem archeologiem z wykształcenia ale nie pracuje w zawodzie bo nie mogę takowej znaleźć. Więc wikingowie to takie moje 'zawodowe hobby'.
@Fevx Ah rozumiem. Dobra znać kogoś z działki. Akurat mam dużo znajomych archeologów i współpracuje z nimi. Na pewno znasz. A jeden kolega nigdy nie kopiac już się habilituje więc nie martw się :p
@Fevx trzymam kciuki bo fajna praca. Jak coś służę pomocą bo mam trochę materiałów (trochę to mało powiedziane) i dostęp bezpośredni do ludzi, w sumie każdy w Polsce to mój ziom :)