Wpis z mikrobloga

Mirki z #it mam pytanko o firmę connectis. Organizują szkolenie (3 miesiące) po którym gwarantują pracę, ale trzeba z nimi podpisać kontrakt na 2 lata (przy zerwaniu umowy trzeba ponieść koszty szkolenia).
Macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Warto w to się pchać? Jak wyglądają zarobki i możliwości rozwoju? Dodam, że generalnie jestem na początku kariery jeśli chodzi o programowanie. Mam jakąś pracę, ale akurat u nich robiłbym stricte to czym się chce domyślnie zajmować.
Dopiero w tym tygodniu będę mógł się dogadać jak wygląda później sprawa z zarobkami i ile ew kosztuje ten kurs w przypadku gdybym chciał odejść wcześniej.
#naukaprogramowania #pracbaza #pracait
  • 9
@przem93: Na takim rynku jak teraz, gdzie o pracowników IT się zabijają ktoś chce wrobić Cię w lojalkę? Samo to powinno Ci dać do myślenia. Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu Connectis miał kiepską reputację wśród pracowników, więc raczej nie powinieneś liczyć, że uda Ci się te 2 lata tam wytrzymać.
@przem93: Współpracuję z Connectisem na poziomie prowadzenia projektów + trochę administracyjnych spraw i od tej strony zawsze jest wszystko dograne. Poza tym skowyrne różowe tam pracują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GwalceCie: umówiłem się na dzisiaj, więc będę miał okazję pogadać i dowiedzieć się czegoś więcej No a różowego i tak mam, a firmy i tak nie będę wybierał na podstawie urody pracujących tam dziewczyn
@GwalceCie: wrażenia pozytywne, miło i fajna atmosfera, ale na razie się jeszcze nie dowiedziałem co i jak jeśli chodzi o tę lojalkę. Dopiero w "następnym etapie". Czyli na razie wiele powiedzieć nie mogę, bo się nie dowiedziałem tego, co najbardziej chciałem wiedzieć :)