Wpis z mikrobloga

@kwaaaaz: da się, ale żeby potem nie było płaczu i zgrzytania zębów poczytaj o realiach pracy lekarza w państwowych placówkach w Polsce, rezydenturach, stawkach, ilości miejsc, blokowaniu wyjazdów na obowiązkowe szkolenia, dyżurach za 1zł, potem jeszcze raz się zastanów czy nie lepiej iść na informatykę. Ja całe liceum chciałem iść na medycynę, nie żałuję, bo wciąż mnie to jara i chcę to robić, ale gdybym był niezdecydowany do 3 klasy licbazy
  • Odpowiedz
@kwaaaaz: kolega z klasy zrobił to samo - nawet nie przeniósł się do biol-chemu, uczył się we własnym zakresie. Podśmiewywaliśmy się z niego ostro, dostał ksywkę dr house ;) i teraz wyobraź sobie zdziwienie wszystkich, jak dostał się na medycynę we wrocku. Nie powiem Ci jak, ale powiem Ci że da się.
  • Odpowiedz
@schedule: a co to jakieś napiętnowanie i znów gadki o powołaniu xd? może stwierdził, że mu się to podoboa, jest milion działek medycyny, gdzie nawet pacjenta nie widzisz, więc gdzie problem :d? nie każdy musi od dzieciństwa wiedzieć, co będzie robił w przyszłości, ludzie na studiach się przenoszą przecież nawet ;P
  • Odpowiedz
być inżynierem który raz na jakiś czas coś kliknie coś porobi a pensja będzie 4x wyzsza


@grafffik: Haha ale w bajki wierzycie, jakiś czas temu ktoś na wykopie żalił się, że za projektowanie po studiach inż., dostaje 1800zł na rękę xF. Poza tym dobry inżynier musi ogarniać praktycznie wszystkie pokrewne gałęzie inżynierii. Jak ktoś nie jest prawdziwym pasjonatem, który wypełnia tym całe swoje życie to praktycznie nie ma co liczyć na
  • Odpowiedz