Wpis z mikrobloga

@paki92: zainstalowane, i póki co jak na pierwszą publiczną betę wszystko działa sprawnie, telefon jest gorący ale to normalne przy instalacji i po, bo telefon wszystko indeksuje od nowa, no i mam wrażenie że troszkę wolniej uruchamiają się aplikacje, ale bardzo możliwe że to właśnie to indeksowanie. Napisze coś jak go więcej poużywam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Reality: A co było z nimi nie tak? ja dopiero od dzisiaj nocy mam zainstalowany iOS 11, nie miałem DB.

@Akuku69: @paki92: Poużywałem trochę, i jest dobrze jak narazie, telefon się nie nagrzewa, bateria jest trochę słabsza ale myśle że to się poprawi jeszcze bo indeksuje ciągle pewnie. Nowe funkcje stabilnie działają, ale jak macie AW to przygotujcie się na restore, bo dużo ludzi pisze że AW sie rozłącza
@Reality: przeciągnąć się nie da, bo w lewo pojawiają się widżety a w prawo kamera, ale jak naciśniesz na powiadomienie mocniej, a potem jak będzie zaznaczone klikniesz na nie i odblokujesz telefon to się włącza appka, ale to było chyba już tak w iOS 10