Wpis z mikrobloga

#motocykle mamy tu jakiegoś maila od ubezpieczeń? Chce kupić nowe moto w leasingu, potrzebuje OC AC NNW i chciałbym GAP fakturowy na 3-4 lata i jakiś sensowny assistance. Dostałem wycenę na OC AC NNW i assistance i najtańsza była za 4k. Troche duzo jak na moje. Da sie cos urwac?
  • 17
@kefas_safek: przy kupnie nowego moto masz ubezpieczenie dealerskie chyba za 4-5% wartości pojazdu. I żaden agent ubezpieczeniowy nie da Ci lepszej oferty.
Czyli jak moto za 30k to za pakiet zapłacisz około 1500zl
@kefas_safek: chyba póki masz go w leasingu czyli 3lata, ale ręki sobie uciąć nie dam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja teraz ubezpieczalem MT07 i bez żadnych zniżek zapłaciłem 1500 przy ubezpieczeniu na 19500
Najlepiej dopytać tam gdzie bierzesz motór, no i na cenie moto też coś utargować zawsze można
@kefas_safek: Ale to 4k to za okres 3 lat czy na rok? Wydaje mi się, że agent z salonu powinien Ci ogarnąć lepsze ubezpieczenie. Ja kupowałem auto używane z salonu za 50k i brałem dokładnie taki pakiet jak Ty i zapłaciłem 2700 w pierwszym roku. Wątpie, żeby za sam fakt, że jest to motocykl doliczyli ponad 1k
@kefas_safek: umasz zniżki? Masz powyżej 25l? Jeżeli tak to utkniesz z 200 zł i to jest dobra cena. Takie sa obecnie realia Btw jeżeli to nowe moto to bierz ubezpieczenie u dealera, z rynku nie otrzymasz lepszej ceny.
@kefas_safek: Elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcielibyśmy ogarnąć ale powiem Mireczku wprost - taka oferta może zostać wyliczona najkorzystniej chyba tylko przez leasing lub u dealera, którzy z ubezpieczycielami mają umowy generalne na określone stawki lub te stawki są zwyczajnie niższe. Także zajrzyj do nich koniecznie i dowiedz się też jakie leasing ma wymagania względem ubezpieczenia (gdybyś miał się ubezpieczyć poza ich siecią).

@Tisch: dzięki za