Wpis z mikrobloga

Siema nadszedł ten moment w którym przydałoby się mieć jakieś lepsze zdjęcia. Może i dla atencji? Dlatego zwracam sie do was Mirki i Mirableki. Czy znalazłby się ktoś (najlepiej dziewczyna bo ona będzie wiedziała jak zrobić zdjęcia by sie podobały innym różowym, ale nie musi niebiescy też mogą być) kto z chęcią zrobiłby mi kilka dobrych zdjęć. Najlepiej ktoś kto umie to robić i jest z mojej okolicy. W zamian za pomoc, ja pomogę ci w czym innym lub mogę postawić 4ropak piwka lub coś innego dla różowego :). Uprzedzam pytania nie nie mam nikogo kto mógłby mi z tym pomoc, gdybym miał to bym tu tego nie pisał. Chetni pomoc Mirkowi pisac na priv :)
#tinder #dolnyslask #badoo
  • 19
@DannyMurillo: A po cholere mi profesionalne w jakims studiu, w za gruby hajs.
@d0nezo Problem polega na tym że nie jestem typowym Sebixem, Alvaresem i innimi gdzie jebniecie selfiaczka jest dla nich jak poranna toaleta. Nie lubie sobie samemu robic zdjecia, czuje sie mocno nie swoje przed aparatem. Nie wiem jak sie ustawic itp. Wiec dla tego przydałaby mi się pomoc kogoś dla kogo robienie zdjecia jest porównywalne ze sraniem. Proste.
@ONWRO95: Zastanów się po co chcesz mieć zdjęcie. Czy tylko po to by badoo zweryfikowało twoje konto i żebyś mógł oglądać profile innych osób, czy dlatego, że chcesz poznać ładną dziewczynę przez internet. Na pewno ta druga kwestia Ciebie interesuje, więc daruj sobie pomysł z fotką zrobioną przez kumpla bo to po pierwsze bardzo żenujące wykrzywiać się do kolegi za aparatem, a po drugie to zdjęcie nawet jak wyjdzie spoko, to
@Ricochet: Hmm no jakiś to pomysł jest. Tylko nie mam pewności czy nie wyrzucę 500 zł w piach bo i tak nic mi to nie da. No i trzeba znaleźć jakąś dobrego fotografa we Wro. Obczaje co i jak. Może jeszcze pare miesięcy poćwiczę na swoim ciele, w sensie siłownia i krav maga i dopiero zdecyduje się na zrobienie zdjęć u profesjonalisty. Jesteś z Wrocławia bo jeśli tak to możesz dać
@ONWRO95: niestety nie jestem z Wrocławia, ale myślę że znajdziesz u siebie jakieś dobre studio. Koniecznie załatw sobie sesje zdjęciowa w studiu, którym robią takie rzeczy. Żeby to nie była zwykla sesja zdjeciowa jak do dowodu ^^ poza tym te zdjecia spokojnie dodasz do FB i w oczach znajomych bedziesz pozycje wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie nie do końca studia fotograficznego. W google wpisz sesja zdjęciowa męska Wrocław. Wyskoczy Ci kilka propozycji, zazwyczaj takie usługi oferują osoby, ktore zajmują się stylizacją wizerunku na różne okazje typu śluby itp. U takich osób, które zajmują się makijażem najczęściej można zobaczyć, że również wykonują wizerunkowe sesje zdjęciowe. Na Twoim miejscu uderzylbym w coś takiego. Ubrania najlepiej będzie kupic nowe, zabrać kilka kompletów. Prawdopodobnie będzie mozna je na drugi dzień oddać
@ONWRO95 co do samej sesji, fotograf sam Ci mówi jak ma wyglądać Twoja mimika, to samo tyczu się postawy. Razem z nim eksperymentujesz. Nawet jak 200 zdjęć wyjdzie słabo to musisz liczyć na szczęście, że kilka z nich wyjdzie naprawdę dobrze ;)
@Killuminatii: Spoko zawolam. Choć zastanawiam sie czy trochę nie dać sobie jeszcze czasu i potrenować. Co jestem chudy trochę wysportowany. Zobaczymy jak znajde jakas sesje fotograficzną to dam znac