Wpis z mikrobloga

Wybaczcie że zdjęciu trochę brakuje rutinoscorbinu, ale co trzeba mam nadzieję widać. Jeżdżę tędy #ciezarowki ostatnio bardzo często.Jest ograniczenie prędkości, jest ostrzeżenie o zbliżaniu do przejścia dla pieszych, zakaz wyprzedzania i w końcu ponadprzeciętnie oznakowane przejście dla pieszych. Kilka razy dziennie ktoś mnie tu wyprzedza w sposób zasługujący na zabranie prawka i wręczenie solidnego mandatu. Ciężarówkę wszak należy wyprzedzić za wszelką cenę. Szkoda, że nie chce mi się instalacji 12V robić w kabinie, bo bym kamerkę zamontował. Takie tam z #pracbaza #trzymaczkierownicy trochę też #prawojazdy #niewiemjaktootagowac
totalski - Wybaczcie że zdjęciu trochę brakuje rutinoscorbinu, ale co trzeba mam nadz...

źródło: comment_BInSe8hjGaji4Kq3x21ivD0kY8oaHSYF.jpg

Pobierz
  • 6
@trup_w_szafie to wlasnie przegrales 0,5, bo roburem mp2. Teoretycznie ma 3 zapalniczki, przetwornice i na desce przelacznik 24/12. Tyle ze 2 sa wyprute przetwornicy nie znalazlem, przelacznik dziala tylko w pozycji 24, a pod trzecia zapalniczke na stale sa podpiete oba radia, koguty i cholera wie co jeszcze, bo tej zmoty z kabli boje sie ruszac bo jeszcze cos spale. Tak wiec jak mowie ze nie mam, to nie mam. :)