Wpis z mikrobloga

K...a mać, minimum samokrytyki przed krytykowaniem innych...

Do krytyki Lewandowskiej dołączyła się "znana pisarka, absolwentka Gender Studies na UW, feministka i działaczka społeczna" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.


http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,22008377,znana-pisarka-tez-krytykuje-lewandowska-zdjecie-jej-kaloryfera.html#Czolka3Img

#logikarozowychpaskow #bekazfeministek #j--------e #patologiazmiasta
mannoroth - K...a mać, minimum samokrytyki przed krytykowaniem innych...

 Do krytyk...

źródło: comment_VqnFQq8oURUetCsWf7irkuY3yUOnDABp.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przecież ona nie skrytykowała brzucha ani Lewandowskiej jako takiej, tylko presję jaką tego typu akcje (patrzcie, miesiąc po porodzie mam kaloryfer!) wywierają na kobietach.


@ninakraviz: O jakie to straszne! Kobiety wchodzące na profil społecznościowy znanej fitnesski, czują presję. Gdyby tak po prostu przestano je zmuszać do odwiedzania profili wysportowanych kobiet()

Ach, jakże ciężki jest los naszych polskich kobiet. Wejdzie taka bidulka w galerię fitnesski, a potem na każdym
  • Odpowiedz
@Kuno_Wittram: Przecież ona skrytykowała ogólną tendencję, a Lewandowską posłużyła się jako przykładem. To trochę jak z tymi wyretuszowanymi zdjęciami gwiazd na okładkach, bez ani jednego pora skóry czy zmarszczki, co nakręca przemysł kosmetyczny i kompleksy, bo kobiety zapominają, że proces starzenia jest czymś normalnym. Oczywiście poziom umysłowy kobiet, które wizerunek idealnych gwiazd wpędza w kompleksy to inna sprawa.
Chodzi o to, że media przekłamują rzeczywistość, promują wizerunek i sytuacje dalekie
  • Odpowiedz
@mannoroth: Właśnie dziś rano czytałam jaka tam gównoburza powstała że kreuje nierealistyczny obraz, że poprzeczkę stawia innym różowym za wysoko oraz że prawdziwa kobieta tak nie wygląda. To z czego ona jest? Z gliny? Masakra co te zazdrosne baby odwalają :/
  • Odpowiedz
kuuuurwa, te dowody w postaci zdjęć z ukrycia xD przecież to wcale nie przeczy temu, że Lewandowska utrzymała dobrą formę po porodzie. Każdy, kto ćwiczył wie, że inaczej wygląda ciało podczas codziennych czynności, a inaczej gdy napnie się mięśnie. mięśnie brzucha po napięciu mogą się zarysować nawet podczas troszkę większym poziomie tłuszczu w organizmie, jeśli dołączyć do tego jakieś samoopalacze czy cokolwiek innego to te zdjęcia nie są żadnym dowodem na to
  • Odpowiedz
@mannoroth: to wszystko wina tych cholernych Greków którzy dali podwaliny naszej europejskiej cywilizacji. lewica będzie usatysfakcjonowana gdy zniszczy w końcu ideały i pewne wartości do których wszyscy dążymy, ciężko pracujemy żeby je osiągać, doskonalimy się i motywujemy żeby stawać się coraz lepszymi... niestety lewaki to gorszy sort, nie potrafią nic osiągnąć więc niszczą i wyśmiewają pracę innych, a najchętniej zakazaliby tego czego sami nie są w stanie dosięgnąć
cerastes - @mannoroth: to wszystko wina tych cholernych Greków którzy dali podwaliny ...

źródło: comment_7l6a1BK0zH1uEVqhKlzrosXBJtH0fnwk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mannoroth: Wykopki znowu ślepo plusują BO GUPIA BRZYDKA FEMINISTKA.
Przecież ona nie skrytykowała Lewandowskiej. Przeczytałem to i trudno się do czegoś doczepić, raczej takie rozważania na jakis temat w oparciu o Lewandowską, nic agresywnego czy negatywnego.
  • Odpowiedz
@vind: gender studies - nie rozmawiam nawet z ludzmi, ktorzy takie cos uwazaja za cos wartego badania. Nikt nie bedzie mi wmawial ze istnieja 63 plcie a do tego mozna odczuwac pociag seksualny do przedmiotow, nosz do diaska prweciez to sa jakies jaja :D
  • Odpowiedz
@Diatlow: Ja p------e, co za ignorant. Naczytałeś sie za dużo wykopu i masz właśnie takie puste/fałszywe pojęcie o określeniu gender, które w rzeczywistości po prostu określa role przypisywane danej płci w różnych kulturach. Czyli to że w Afryce kobiety robią plecionki a mężczyźni łapią węże a w Polszy kobiety lepią pierogi a mężczyźni chodzą na ryby. Dlatego mówią na to PŁEĆ KULTUROWA, opisują role przypisywane przez dane kultury płciom. Łopatologicznie,
  • Odpowiedz
Przecież ona skrytykowała ogólną tendencję, a Lewandowską posłużyła się jako przykładem


@ninakraviz: krytykować ogólną tendencję interesowania się celebrytami, to jak krytykowač istnienie zła na świecie. To są typowe #problemypierwszegoswiata

Mnie najbardziej zdenerwował sam fakt dyskusji nad tym, czy brzuch Lewandowskiej jest "opresyjny" czy
  • Odpowiedz
@vind: no ale co jest w tym zlego? Nie zapominaj ze jestesmy ssakami i nie tylko kulturowo nasze preferencje/umiejetnosci sa wykorzystwane ze wzgledu na podporzadkowanie plci. To cale gender chce narzucic kobietom inny tok myslenia, wmawiajac im ze sa uciskane przez cholerny patriarchalizm - wedlug mnie kobiety zawsze mialy lepiej od mezczyzn i byly traktowane ze szczegolnoscia. Nigdy nie bylem swiadkiem zadnych dyskryminacji a bylem nieraz ofiara ze wzgledu na
D.....w - @vind: no ale co jest w tym zlego? Nie zapominaj ze jestesmy ssakami i nie ...

źródło: comment_uPUPC421OH1YF3wAhYLmYBt2EB9XUr8l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Druga sytona chcialaby często utylizowac te ktore sa brzydkie i nie wygladaja jak babki od fitnesu.


@pan_sting: Różnica jest taka, że to panie od "opresyjnie nierealnych wymagań" względem kobiet, mają posłuch u wielu organizacji, w tym rządowych, a ludzi utylizujących brzydotę każdy ma za idiotów.
  • Odpowiedz
To cale gender chce narzucic kobietom inny tok myslenia, wmawiajac im ze sa uciskane przez cholerny patriarchalizm


@Diatlow: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


Gdybyś wiedzę czerpał z czegoś innego niż z obrazków z fejsbuka czy wypoku to byś wiedział, że to nie jest żaden tok myślenia. Gender nie może czegoś narzucić. To tak jakbyś powiedział, że matematyka, historia, geografia chce coś narzucić. K---A JAK? Przecież to jest opisywanie faktów. I badania w dziedzinie określanej mianem "gender" właśnie dowodzą tego, że kobiety mają inne role czy potrzeby. Jeżeli ktoś tu jest członkiem "ogłupionego tłumu" to właśnie ty. Przecież to ty stoisz pośród ludzi którzy posługują się fałszywym obrazem jakiegoś zjawiska/dziedziny/określenia, stoisz w większości która nie ma o czymś pojęcia więc je
  • Odpowiedz
Co jak co ale ja chce żyć w miejscu gdzie jest miejsce dla każdego, niezależnie od wyglądu, poglądów, statusu społecznego, gdzie każdy ma swoje lepsze i gorsze momenty.


@artie92: Przecież żyjemy w takim miejscu- wystarczy przestać z zapartym tchem śledzić celebrytów na instagramie, twitterze i fejsie i po prostu żyć własnym życiem. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mannoroth: to uczucie gdy lewaczka mówi ludzkim głosem xD

Ja tam się zgadzam akurat z tym, że żyjemy w chorych czasach, gdzie wszyscy chcą być fit i prowadzić highlife na instagramie i wrzucają podrasowane zdjęcia, żeby nabić sobie atencje. Qle nie chore jest to, że Anna Lewandowska sobie wrzuca foty na instagram, tylko to, że pierdyliard innych kobiet będzie miało kompleksy z tego powodu.
  • Odpowiedz