Wpis z mikrobloga

#modameska #ubierajsiezwykopem

Pytanie do wszystkich, ale z z oczywistych względów szczególnie do #rozowepaski:

Co myślicie o ubieraniu białego t-shirta v-neck z jakimś casualowym, szaro-czarnym nadrukiem pod czarną, taliowaną koszulę slim-fit?
Jestem w swoim rodzinnym mieście i wybieram się na zwykły wypad na miasto i imprezę, ale zapomniałem przywieźć ze sobą zwykłego czarnego v-necka z krótkim rękawem, który zazwyczaj ubieram pod spód. I teraz zastanawiam się, czy takie połączenie będzie pasować przy rozpiętej (lub też częściowo rozpiętej) koszuli, czy też kombinować z innymi koszulami (alternatywy mam, zależy mi jednak na tej czarnej koszuli).

EDIT: Oczywiście do tego zwykłe, szaro-niebieskie, niejednolite jeansy i czarne buty, ale wszystko w stylu casual-elegant
  • 20
  • Odpowiedz
Dobra dobra, żarty na bok, bo nie mam całego dnia (nocy).
Jakby któryś (któraś) się chciał(/a) poważniej wypowiedzieć, to byłbym wdzięczny
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Fakt, nie dodałem - koszula oczywiście wypuszczona (jak mówiłem - slim fit, więc z tyłu zaokrąglona i ciut dłuższa, więc inaczej być nie może). Spodnie mam jaśniejsze, niż ten koleś, i bardziej niejednolite. Ale koszulę chcę rozpiętą, bo nie idę do kościoła. Dlatego jedyna wątpliwość to właśnie wystająca biała koszulka spod spodu.
Aha, no i nie mam okularów, a zegarek mam srebrny na bransolecie i z czarną tarczą, więc
  • Odpowiedz
@RBNG: @Kowal04: Koszulka musiała być, bo wiedziałem, że większość czasu będę na zewnątrz (plener), więc nocą by mnie troszku przypizgało. Gdyby to było wewnątrz, to nawet by nie było tego tematu. Co do 'pajacowania', to trochę śmiechłem (patrz: obrazek).

Aha, @Alex_mski, nie zgodzę się, że tylko, choć przyznaję, że jest to swego rodzaju standard i pierwsze, co nasuwa się na myśl ;)

Summa summarum, i
lech1991 - @RBNG: @Kowal04: Koszulka musiała być, bo wiedziałem, że większość czasu b...

źródło: comment_pDcAgAWDYBiXyhHXaQbYshrQmUl93LNA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz