Wpis z mikrobloga

Dziś słyszałem majstersztyk złodziejstwa i ludzkiej głupoty. Jakiś czas temu pewnej rodzinie ukradziono rower. Sprawa została zgłoszona na policję, poszukiwania na własną rękę itd. Po tygodniu rower został przez złodzieja odstawiony w to samo miejsce, a do ramy przyczepiona była koperta. W kopercie m.in. list. Złodziejaszek napisał, że przeprasza, że tak naprawdę go nie ukradł tylko pożyczył, bo był w tym czasie niezbędny. W ramach przeprosin załączył bilety do teatru dla całej rodziny. I wiecie co? Familia skorzystała z okazji, a w tym czasie koledzy od rowerka #!$%@? im całą chatę włącznie z LEDami od szafek kuchennych. #zlodzieje i zależy dla kogo #heheszki
  • 57
@najman: to było koło mojego akademika - słynnego zresztą z dramatycznej akcji szalonych studentów, którzy zamiast się uczyć to wzięli proszę ja Ciebie kwasa (narkotyk) i skoczyli z okna w kartonie z napisem MISJA NA MARSA. Jakby tego było mało, zaraz obok nich znaleziono karton wypchany po brzegi innymi studentami, a na tym kartonie był napis MISJA RATUNKOWA. Co te studenty xD ale jednak przykro też