Wpis z mikrobloga

@kuraku: najladniej wykonana beemka w mojej ocenie to e60. #!$%@? majstersztyk (dyskoteka na desce i pokretlo inna rzecz, aspekty wizualne only) polaczenie pazura bmw z elegancja, bez #!$%@? lamp tylnich z 7 serii. Mniam. Szkoda ze za pozno wszedlem na rynek pracy i teraz to juz 8-13 latki tylko do kupienia. Ahhh, 545i #!$%@?
@kuraku: i tak turlam się lwiątkiem 207 z podtlenkiem biedy, więc nawet stary rekin da więcej frajdy przy jeżdżeniu
@SharkyShark: mi się nigdy nie przeje, majestatyczne kształty z kopytem 333 KM i 450 Nm vs 95 KM i 136 Nm ()
F10 z M Performance ;)


@kuraku: serio wolisz te skrzypiące plastiki jak u 80 letniej starki kolana. M2 to jest #!$%@? majstersztyk bo jest produkowane w oddzielnej firmie która zna się na rzeczy, zwykła 2 nie jest tak samo spasowana jak emka niestety ale jest lepiej niż w efce.
@Arturrow: F10 to nie tylko 5 ale też M5, BMW nie rozdzielało wtedy jeszcze tego na dwa oddzielne kody modeli tak jak teraz. A do emek też są akcesoria M Performance (wydech, karbonowe nakładki itp.) ;)
Zwykła dwójka i M2 są produkowane w tym samym miejscu(fabryka w Lipsku).
Nie mam porównania do 2, bo nie miałem jeszcze okazji w niej siedzieć, ale w M2 po ponad 2k km jeszcze nic nie