Wpis z mikrobloga

avatar miał właśnie wyrażać dystans do samego siebie i treści pisanych nie będąc ekspertem, trochę autoironii w nim jest ale nie do istoty rzeczy..wiem, że nic nie wiem..jak to klasyk rzekł. Nie wiem za co bo pod postem o Ostrze od Mastersoon( a wies o co chodzi z Ostrze?) napisał ktoś, że teraz czas na mnie...@kknnoo:
@ instinCtoriginal: wszystko jest pokazane na tym filmie tz sugestie dot ośrodka na drodze do Hurghady, nie tak daleko od portu i szpitala Port Ghalib..to tylko hipoteza, ale stan, w jakim przywieziona. do szpitala się znajdowała ( na wózku, być może wpół przytomna, błyszczące buty i jakby nie jej bluzka dość szeroka, po powiększeniu- jakby coś dostała w żyłę albo "przejechało" ją, twarz jakby "kamienna" ..stąd ta mapa, można sprawdzić jakieś info
@stopmanipulacji1111: Zgodnie z czasem na udostepnionym filmie Magda zostala przywieziona do szpitala o 19:00 a rozmowa wedlug timeline'u byla ok. 17:00. Zakladajac ze te godziny sa prawdziwe to nie wiem czy bylby czas na jakis "wystep", ale to takze pokazuje ze w ciagu 2ch godzin zostala tak nacpana ze musieli ja wwozic na wozku. Staram sie znalezc film w przyjazdu do szpitala z innych zrodel bo TVP powycinala czas.
@leonixa: @stopmanipulacji1111: @kknnoo:
Dzieki, czyli to bardzo blisko i jeszcze lotnisko pomiedzy...
Magda miala wracac do Polski lotem 3Z7109 / TVP7109 - Travel Service Poland. Loty te sa zawsze o tej samej godzinie: 14:35. Na logike musieli byc na lotnisku juz wczesniej wiec ew. decyzja o zakazie wpuszczenia na poklad/odprawe musiala byc wydana takze troche wczesniej i o max 14:35 cala "akcja lotnisko" musiala sie zakonczyc.
Mozliwe ze rozmowa
@BufferOverflow: Domniemanie, że zawieźli ją do jakiegoś burdelu na podstawie informacji, że w okolicy jest burdel, jest bez sensu. Natomiast z informacji jaki byly na początku było, że po niewpuszczeniu jej na pokład szukali hotelu tzn. jeździli po hotelach, pojawiła się też informacja, że ona mówi na nagraniu 'wożą mnie po hotelach'. Ale: 1. bez sensu jest jeżdżenie fizycznie po hotelach, skoro jest telefon i można zarezerwować pokój, a ona nie
@grejfrut:
Zgadzam sie ze teoria o burdelu jest troche naciagana. Wyszla ona od opowiesci polskiego nurka odnosnie Port Ghalib i w filmiku na YT zostala troche nadinterpretowana i zostalo uzyte niewlasciwe nazewnictwo. Jezeli juz miala byc jakas impreza to zapewne w jakiejs willi albo jachcie bogatego klienta. W przetlumaczonej rozmowie z tla rezydent mowi kpt. khaledowi ze "impreza bedzie niekompletna" i mozliwe ze do "imprezy wlasciwej" nigdy nie doszlo bo "towar"
@BufferOverflow: Co do rozmowy telefonicznej - nie ma ustalenia, ale nie później niż 0 18:11 (przez zachód słońca). NIe wiem czy widać gdzies np. długość cieni rzucanych przez przechodniów.
Co do jej stanu po przyjeździe do szpitala - jeśli była tam dobrowolnie - to mogło być to spowodowane brakiem jedzenia/picia i zmęczeniem przez to. Jeśli nie chciała tam jechać - to pewnie coś jej podali na 'uspokojenie'.
Skłaniam się ku wersji
@BufferOverflow:
Całość:
Zapewniamy, że nasz zespół współpracuje z odpowiednimi instytucjami, aby wyjaśnić sprawę tragicznej śmierci Pani Magdaleny. Nam również zależy, aby wszelkie wątpliwości zostały wyjaśnione jak najszybciej.

Pomagaliśmy bardzo intensywnie, wielokrotnie i na każdym etapie pobytu Pani Magdaleny w Egipcie. Już pierwszego dnia zawiadomiliśmy rodzinę Pani Magdaleny o jej niepokojącym zachowaniu. W kolejnych dniach prosiliśmy ją o zgodę na pomoc lekarza oraz powiadomienie Centrum Pomocy. Rodzina Pani Magdaleny była kilkukrotnie informowana
Markus odebral polaczenie od Zlotego i w tle slyszal on cala rozmowe z Magda.


@BufferOverflow: Zgadza się. I nawet około 11:58 nagrania on się odzywa i jego głos jest wyraźnie słyszalny na nagraniu. Jak już wiele razy pisałem, o czasie 11:55 gość filmujący rozmowę mówi szeptem: "Zgwałcili ją, nie wyciągaj tego z niej". Gdy mówi "nie wyciągaj tego z niej", w tej samej chwili człowiek który cały czas jest na linii
Według oświadczenia biura podróży rezydent poinformował koordynatorkę o tym jak zachowuje się Magda przed hotelem i właśnie wtedy podobno zapadła decyzja o umieszczeniu jej w szpitalu.


@grejfrut: Skoro już w trakcie rozmowy rezydent poucza Magdę że "Magda, #!$%@?, ja myślałem że o szpitalu możesz mówić tylko" to chyba decyzja zapadła już wcześniej, bo inaczej po co by nalegał żeby o tym (i tylko o tym) była rozmowa...

Co do jej stanu
@gigaset:

Więc ta szczerość i rzetelność jest coś taka NIEPEŁNA


Ja to widzę tak, że biuro podróży Rainbow Tours (jestem zwolennikiem wymieniania ich pełnej nazwy, jak często tylko się da) efektywnie przełożyło interes nadchodzącego sezonu ponad rozwiązanie sprawy śmierci swojego turysty z udziałem własnego pracownika. To jest skandal - tak to powinno zostać zakomunikowane na całą Polskę przez mainstreamowe media, przez co biuro byłoby zmuszone do albo zdecydowanych działań w tej
@grejfrut: Nie chodzi o domniemanie zawiezienia MŻ do "burdelu", bo tam teoretycznie takiego nie ma, i też nie na takiej tylko podstawie, że miałby być, tylko stanu, w jakim się znajdowała i czasu, jaki upłynął + pogłoski o tym, co dzieje się w okolicznych ośrodkach, o bliżej niesprecyzowanej lokalizacji. Nazwałam to "występem" ze względu na jej opłakany stan na wózku. Zresztą, to była luźna refleksja a nie teoria. MŻ wydała mi