Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś mi powiedział w roku 1997 (w czasie gdy internet jeszcze raczkował), że w 2017 tysiące ludzi będzie z wypiekami na twarzy oglądać przekaz na żywo z meliny jakichś patusów i dodatkowo będą ŚWIADOMIE za to PŁACIĆ to bym k---a nie uwierzył. Nawet sam wielki polski fantasta Stanisław Lem nie byłby w stanie stworzyć tak nieprawdopodobnej opowieści.

Witajcie w XXI w. epoce technologii i cybernetycznego geniuszu (ʘʘ)

#internet #przyszlosc #oswiadczeniezdupy
u.....r - Gdyby ktoś mi powiedział w roku 1997 (w czasie gdy internet jeszcze raczkow...

źródło: comment_mvl6uwR0oISypAKyeApyWVEUSsT9Mrnm.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unknown_stranger: > Gdyby ktoś mi powiedział w roku 1997 (w czasie gdy internet jeszcze raczkował), że w 2017 tysiące ludzi będzie z wypiekami na twarzy oglądać przekaz na żywo z meliny jakichś patusów i dodatkowo będą ŚWIADOMIE za to PŁACIĆ to bym k---a nie uwierzył. Nawet sam wielki polski fantasta Stanisław Lem nie byłby w stanie stworzyć tak nieprawdopodobnej opowieści.

@unknown_stranger: przecież prości ludzie nie mają nawet cienia
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: Niech ludzie robią ze swoimi pieniędzmi co chcą, ale jaranie się życiem jakiejś patologicznej rodziny, która dla normalnego człowieka jest jak gniazdo karaluchów, nie jest normalne. Jakie to szczęście, że przez całe swoje życie nie musiałem praktycznie w ogóle wchodzić w interakcje z takimi jednostkami.
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: spojrzałem na obrazek, i pomyślałem, że to będzie rada dla tych, co mają ułamany klips w końcówce kabla, że jak wepną razem z kondomem to im nie będzie kabel wylatywać xD
Jakże się rozczarowałem po przeczytaniu.
  • Odpowiedz