Wpis z mikrobloga

@FedoraTyrone: LOL
jak ograłem TR z 2013, kiedy to próbowali wejść we współczesność, to uznałem, że spoko gra, ale daleko jej do pierwszej części Uncharted, już o kolejnych nie mówiąc.

Wiem, muszę jeszcze zagrać w najnowszą część, przyznaję, że tyłek jej zrobili fajny, i może Twój komentarz był dla jaj, ale i tak popłynąłeś :D
@NAGI nowsza część jest gorsza od tego tomb raidera w którego grałeś. :) Bardzo chciałam lubić rise of the tomb raider bardziej niż uncharted 4, ale po prostu się nie da. Fabularnie dziecinne i jakieś niedorobione, brak postaci pobocznych, rozwój Lary, który był świetnie zrobiony w Definitive edition tu jest jakby zupełnie cofnięty... Do tego pierdyliard durnych znajdziek i sprzętów, których brak początkowo uniemożliwia otworzenie grobowców. To psuje spójność gry. Niby fabularnie
@sylvvy:
Lara z 2013 dla mnie miała potencjał i po prostu liczyłem, że w kolejnej części będzie lepiej.
Ale jak mówisz, że spieprzyli, to niech giną...

Grafika była ok, ale najbardziej względem Uncharted mnie raziły drewniane animacje i ich płynność, gdzie w U3 choćby nie ma przeskoku między animacjami i wszystko jest ładne prawie jak w filmie

Żadna z postaci też jakoś z TR nie zapadła mi w pamięć. Przeszedłem względnie