Wpis z mikrobloga

Wykopki co sie #!$%@?... #logikarozowychpaskow #bolecnaboku
Wszedlem ostatnio na pewien portal a tam ogloszenie ze dziewczyna szuka zajetego bolca na boku.. no to sie odezwalem (darujcie sobie ocene) , pogadalismy caly dzien w sumie, wymienilismy fotkami i umowilismy zza 2 dni. Na nastepny dzien wbijam a tam konto usuniete.. no ale ze dziewczyna 8/10 to mi zostala w glowie.. nawet juz trojkaty obiecywala bo jak stwierdzila lepiej sie tak z obcymi pobawic niz ze swoim chlopem. Kto co woli ;) wrzucilem jej zdjecie w google w wyszukiwarke obrazow i odnalazlem ja na Fb. Napisalem z anonimowegonkonta zeby sie na maila odezwala no i napisala :) mam teraz jej wszystkie dane personalne, z innych portali pracy wiem gdzie pracuje i nawet mam fb jej chlopaka. Troche sie dziewuszka posrala i teraz nie wiem jak to dalej zagrac. Obiecalem ze nic nie powiem, ona teraz z racji na to ze nie jest anonimowa to juz taka chetna do spotkania nie jest. Co byscie zrobili na moim miejsc odpuscili temat czy w zamian za milczenie do grobowej deski to raz by mnie miedzy nogi mogla wpuscic?;) Nie powiem jej fagasowi bo nie jestem hipokryta :p no chyba ze bedzie niegrzeczna ;) #wroclaw
Zainspirujcie mnie co by tu #!$%@? xd ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 14
@michal-piro: a tak w ogole to dziewczyna z 26 lat mgr inz. Na insta ma foty z gosciem otagowane #przyszlymaz... Dla mnie to w sumie pewna opcja bo mam ja na widelcu a tez mi zalezy na dyskrecji :p tylko czy jej tak psyche ryc? W sumie jak mnie juz pozna to nie bedzie mkala takiej spiny bo spoko ze mnie gosc. No ale do spotkania to bym ja musial