Wpis z mikrobloga

@Fifio: No to ma właśnie duże znaczenie :)
Jeśli pracujesz 6 godzin przez 5 dni w tygodniu to kasa jest super.
Natomiast jeśli 7 dni w tygodniu po 15h to po prostu tak jak byś pracował na dwa etaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brunner: mógłbym prosić takie ogłoszenie za 3k ? albo jaka firma zatrudnia za tyle ? Znam starszą osobę, któa jeździ do innego kraju sprzątać za 1100 euro, jakby za te pewne 3k w Polsce mogła sprzątać to w Polsce chętnie by mieszkała.
@SillySweet: to ci twoi programiści są chyba jacy upośledzeni, mam w domu programistę, na caly etat w wakacje bedzie zarabial 5k/msc netto teraz pracuje jeszcze na pol etatu bo studiuje to ma polowe z tego, a i zaczal prace na poczatku tego roku xD i pracuje w dodatku zdalnie
@SillySweet: stolyca, mała firma z jukej z kilkoma pracownikami, ze stanów to sie duzo wiecej zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie wiem czemu miałabym tu nie wliczac osob zatrudnionych w firmach ze Stanów, przeciez ci twoi znajomi mogli by sie takiej zatrudnic gdyby nie byli #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) inny programista ktorego znam pracuje w polskiej firmie na pełen etat i
@wiecejnizjednozwierze: no to o czym Ty w ogóle piszesz? Też się trochę ośmieszyłaś tym wpisem. Średnia wypłata w UK to 2,250 funtów na miesiąc (źródło:http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/ile-zarabia-sie-w-wielkiej-brytanii-prawda-o-zarobkach-na-wyspach_597177.html), w przeliczeniu na złotówki to będzie około 10k, czyli twojemu wielkiemu specjaliście płacą połowę brytyjskiej stawki, mają takiego polskiego murzyna, który za połowę zrobi tyle co angol za 3 razy tyle! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja piszę o przedsiębiorstwach, które zarabiają
@SillySweet: 6 brutto to nadal ponad 4 netto dla absolwenta dowolnego kierunku, a takie kwoty były wg Ciebie zawyżone nawet dla programistów. Tak się składa, że dla programistów mediana to 8500-9500. Jak żaden z Twoich znajomych nie zarabia więcej niż 4k to są po prostu kiepskimi specjalistami. Mój brat rok po studiach dostawał 5k na rękę, teraz po 4 latach wyciąga 12k, a i tak wcale nie zarabia więcej niż koledzy
@SillySweet: chyba nie wiesz o czym piszesz xD nie pracuje w jukej, jest juniorem z pierwsza praca do tego zdalną a firma powstała niewiele wczesniej, to chyba bardziej start up niz firma skoro ma tylko kilku pracownikow, o takich zarobkach to sobie moga twoi znajomi pomarzyć xD i do programisty pracujacego w polskiej firmie za 5k to juz sie nie odnioslas bo chyba nie mozesz sobie wyobrazic ze mozna tyle zarabiac