Wpis z mikrobloga

Korporacja. Wykształceni ludzie. Prawnicy, eksperci, specjaliści znający kilka języków, potrafiący znaleźć rozwiązania skomplikowanych problemów. Ludzie chodzący do filharmonii, teatru, w wolnych chwilach grający w szachy i brydża. Wysoka kultura osobista, a jak #!$%@? trzeba spuści wodę w kiblu to #!$%@? nie ma komu! Caly kibel męski obsrany! Z umiejętnością trafienia do pisuary też słabo! Korporacyjna hołota! Zwierzęta.
#korposwiat #korporacja #gorzkiezale #pracbaza
  • 32
@smieszekjanek: A nic nie mów, u mnie w pracy był taki jeden co ciągle szczał na deskę. Każdego #!$%@? dnia decha zaszczana. Miał taki codzienny quest zaszczać dechę, szczęście w nieszczęściu, że ścian, zbiornika i reszty nie obszczywał, bo bym #!$%@?ł. Rano wchodzisz, czysto, po południu znowu decha w szczynach #!$%@? mać, że aż zasycha to i taka warstwa się robi! @#^%$^@ W domu pewnie to samo. Siada dumny, że aż
@smieszekjanek U mnie w pracy jest pewna obsesja na punkcie kibla. Mianowicie właściciele sklepów mają swój zamykany na klucz, do którego wypuszczenie klienta grozi linczem, bo podobno klienci w tym dostępnym dla wszystkich robią tylko syf.
W naszym cudownym, prywatnym, zamykanym na klucz kiblu powinno być jak w pałacu, a ciągle ktoś gasi pety na plastikowej obuwie suszarki do rąk, niektórzy czekają chyba na jakiegoś lokaja, który będzie za nich spuszczał wodę,
@Aedem: W sumie to zawsze się zastanawiałem jak ludzie się uczą excela. Masz jakiś poradnik do tego?

Ja zawsze jakoś wykombinuję i ogólnie nie narzekam na swojego skilla, ale wiem że pewnie o połowie funkcji nie słyszałem.
@smieszekjanek: standardowy problem korporacji... Kolejny to kradzież jedzenia z lodówki albo - o zgrozo! - zjedzenia komuś domowego obiadu i zostawienia w lodówce #!$%@? pojemnika na jedzenie. Moją koleżankę to spotkało. Otworzyła swoje pudełko, a tam z ryby zostały jej same ości. Kilka miesięcy później zrobiła sobie placki z cukinii, to ktoś nadgryzł jeden i wsadził z powrotem do pudełka i do lodówki.
Albo moment, kiedy rozdają owoce w firmie i